fbpx

E-shop

Možná byste tu čekali „opravdový“ e-shop, ale my jsme řekli ne! 🙂 O co je jednodušší, o to je přátelštější a o to větší radost můžete udělat sobě nebo tomu, na kom vám záleží, jedinečnými kousky, které u nás můžete najít. Vzhůru na nákup!

Zboží je obchodováno podle platných zákonů ČR včetně záruky a dalších náležitostí.

Členství v Klubu přátel golfu 2020
Cena: od 1490 Kč 

Příslušenství ke skupině nadšenců, kteří mají rádi golf kvůli jeho samotné podstatě a ještě navíc spoustu výhod, které vysoce převýší hodnotu vloženého členského příspěvku. U všech typů se automaticky stáváte i členem ČGF.

Klubové kalendáře 2020
Cena: záleží jen na Vás 🙂 

Živý lidi, bojující, trápící se a vítězící 🙂 To je kalendář Klubu přátel golfu na rok 2020. Jde o limitovanou edici pouhých 50 kusů!

Dárkové vouchery
Cena: záleží jen na Vás 🙂 

Přemýšlíte o dárku? Co třeba kredit na turnaje k volnému čerpání na Kámoš Cupu, Eggo Cupu, Zelenáč Cupu i na Devítkové tour? Uhradíte s ním startovné i feečka podle libovolného výběru na téměř 150 turnajích! Nebo jakýkoli typ členství v Klubu přátel golfu?

Tisk fotek na kvalitnifotky.cz
Sleva 10 %

Nechte si vytisknout fotky, kalendář nebo fotoknihu a udělejte radost sobě i rodině! Kód bez obav šiřte mezi kamarády a známé – čím víc lidí, tím víc radosti 🙂

Kód: PRATELEGOLFU

Flight na přání
Samozřejmě zadarmo 🙂

Flight na přání je proto samozřejmostí na všech našich turnajích. Domluvte se s kamarády a napište nám, na jakém turnaji chcete jít spolu…

Klubová markovátka
Cena: 200 Kč

Unikátní markovátka vyrobená u příležitosti 10. turnajové sezóny. Průměr 43 mm.

Klubové míče Srixon AD333
Cena: 540 Kč

Nejprodávanější míče v ČR, ale i v např. v Anglii, teď s originálním potiskem Klubu přátel golfu.

Pojistka Golfplan ke členství v Klubu přátel golfu
Cena: od 650 Kč 

Členové si můžou přikoupit si ke členství jakékoli pojištění Golfplan na 1 rok, a to za 50 % jeho běžné ceny. Druhou polovinu této pojistky dostanou jako dárek!

Záhadná golfová pravidla, pověry a mýty
Cena: 195 Kč
Momentálně vyprodáno, právě připravujeme aktualizované vydání na rok 2019.

Absolutně výjimečná knížka, která stručně provede po hřišti a nejen začátečníkům odkryje nepochopitelné vazby, souvislosti a důsledky golfových pravidel i etikety, ale také mnoha golfových pověr a mýtů. Aktualizováno podle edice pro roky 2016–18.

Menu