Celoroční
bitva
Reklama

Devátý ročník a pořadí roku 2026 je tu!

Tady je aktuální žebříček 🙂

 

Poř.JménoRegistraceBodyTurnaje (134)106105104103102101100MKLPGO99989712 EC9695949312 KC9291908988878611 KC858483BHT8281807910 KC78777610 EC757473729 KC7170699 EC686766658 KC6463628 EC616059587 KC5756557 EC545352516 KC5049486 EC474645445 EC434241SS4 EC403938375 KC3635342 LO333231304 KC2928273 EC262524233 KC2221201 LO191817162 KC1514132 EC12111091 KC8761 EC54321
1KŘEMEN Jakub801872541573110600100905201
2NGUYEN Ngoc anh850152248610010000003000040310003020000200000200000020010372031260000000
3KNAIFL Tomáš2130000741701001010030001002000000010000100000020500002000100020000436010040000000
4SCHWARZOVÁ Barbara213003223960010200000300010000011100300004510000030001006000000004200000
5ROZÍNEK Martin21300356382540304120004130000201040000
6HARTMAN Michal68020703790011576503
7SVOBODA Martin85000813745000000702044040000100000012000414002001000000
8DVOŘÁKOVÁ Monika4012823427500800300003001030410050001
9ZELINKA Martin113023463133250400000014030000122100300030000
10DVOŘÁK Martin2130036031370104400700000031020000000020100501000
11KUNCOVÁ Lucie9810363303200600200400010000001203000002333
12MURAS Roman164011692824000042010000200066030400
13BURDA Václav98095412832818
14WAGNER Dominik980877927127
15LAUBE Alois85012402612116052263000
16BRANT Ondřej9814184269490050323
17NEKULOVÁ Pavlína2130003125402000000003001000000002210000770000000000
18MENGER Jindřich21300246232302000200008062020000100
19GRANILLA Petr103020382321000000100050000420605
20ŠEVÍTOVÁ Kateřina213003512390300801020
21CHALUPOVÁ Hana9804119232600000020000145032400000200
22KARAS Tomáš2130025822340400022001010000400160000000000001
23KOLÁŘ Zdeněk9809418213550020000002050000000401000200000000
24GRANILLA Jakub1030203920130400340100305
25FARKAŠ Vladislav90012322042000000000000003001113030000002003300000000
26JANDOVÁ Adéla68016632048066
27MIŠKECH Jakub125044282076030803
28WATIER Josef213003001927200000321220000000000000052
29TELVÁK Jan6801900192000405002200011004000
30VOBOROVÁ Denisa213002431927000000000000050201040010312
31PURKRÁBKOVÁ Daniela185005961890010403010
32SZABÓ Tibor6800892171400040601001410
33PLACHÝ Jan981473717117
34GIORGINIOVÁ Denisa2130000516220001020060001102003000
35PRUŽINA Vladislav2130021616280000200000040001000030060000
36KRÁL Matyáš125047251660010204
37KYSILKA Miroslav9814375153483
38SMÍTKA Ivan21300108142301000000000400000260010
39JINDRÁK Karel12200669141702000433000200000
40CHALUPA Jaroslav9805787141701003000046000000
41POKORNÁ Tereza98141851431013
42KOCMÁNEK Jiří21800110131703100000000035001
43MIKOVÁ Lucia164036821331111
44KOPEČNÝ Boris1660028113113
45TŮMA Pavel660379213113
46PRAGER Aleš125047601270270111
47BUŘIČ Lubor10082171271330041
48NOVÁK Aleš1850064812266
49KYPTA Karel8501141111101000123040
50MIKA Petr1640368011400110
51MANTLÍK Matěj18200091111700000000050500100
52BALCÁREK Jiří21300146102010
53PLUHAŘ Radek8501625106040060
54STRÁNSKÁ Riana viera1970055810110
55CHLUMSKÝ Robert1005721103523
56HRABĚ Ondřej12505427103127
57SMIŽANSKÝ Denis2130039910110
58KOVAŘÍK Jiří850140710264
59SOBOTKA Petr213000439130020031021000
60ALTMAN Petr5701121918002000001000024000
61KOUBA Jaroslav6801664912003000020013
62FLEMMING Zdeněk460323991711012000000110002
63ALTMAN Matěj680167796030420
64TUČKOVÁ Irena900003799001000305
65STREJČEK Jiří900005491100202100310
66KOLÍNSKÝ Jan90012749281
67KOSTAN Kevin9700482919
68KOZÁK Petr7810721919
69DÍKOVÁ Martina21300382919
70KHAMIDULLINA Alina981473383530
71ŠTEFL Josef21000187818
72GRUND Zdeněk940472981400000000101006
73VRTÁK Tomáš100861483143
74KAFKOVÁ Danica90013368512032
75KYOVSKÁ Zuzana900046286000800
76PŘIBÍK Čeněk8501528818
77JEŘÁBEK Pavel66017018500422
78MUŽÁTKO Radek20500291840620
79RABA Ondřej981322786000512
80BĚLKOVSKÝ Jakub85015067207
81VEJLUPEK Pavel900010976000070
82DOUDĚRA Jan68016977234
83CARTHY Barry14101786717
84BITTMANNOVÁ Renáta9805846717
85NAVRÁTIL Jan213002087100030004000
86NÁHLÍK Tomáš10067117225
87VANĚK Michal18002908740700
88SOBOTKA Luboš18500597740601
89ŠVARC Radek97003097270
90ZÁHUMENSKÁ Michaela720096873133
91MACEK Tomáš18500704717
92DVOŘÁK Jiří12505156717
93HANKO Cyril85014757534000
94ŠINFELT Miloslav8501236717
95ŠVEJCAROVÁ Silvia122021127500061
96NOTHELFER Lasse07207
97TRAN Trung duc huy14300615717
98KLIEROVÁ Šárka21300365717
99BUŘIČ Vojtěch1008218612010410000000
100HOKEŠOVÁ Zdeňka14100217616
101KLEMŠOVÁ Lucie78118206206
102LUXOVÁ Věra98028086130002002000200
103HRADSKÝ Pavel167001876550001
104ĐĂNG LÂM90013556242
105SLOVÁČEK René9811591616
106ŠVORČÍK Otakar1008463616
107SOUČKOVÁ Alena7201016640420
108TRNKA Lukáš9811792616
109CILEČEK Milan9810014616
110DVOŘÁK Ivan164036096206
111SLAVÍKOVÁ Kristýna680171463006
112PLESKOT Jiří1250386463033
113NGUYEN Tran Duc Son14300614616
114TUČEK Zdeněk800638512001000000400
115BARÁKOVÁ Hana1008879515
116LIŠKA Ondřej98100485101013000000
117TUREK Maxmilian68014895205
118SAGÁL Ivan16403872515
119ŠABACH Olivier9030725232
120LITECKÝ Marian98118565214
121HOMOLKA Jan9813313515
122RIEDLOVÁ Anna9001423515
123KLEMŠ Tomáš7810241515
124KREJČÍ Miroslav10000443515
125FOREJTEK Petr9804480515
126WENIG Václav78114114800003001
127BLAŠKOVÁ Marcela680105843040
128STROLENÝ Václav14101107414
129JIROUNKOVÁ Veronika9814393414
130PANENKOVÁ Soňa141005484231
131NOVÁK Jiří1120087546040000
132MAZUROVOVÁ Zuzana680054843400
133MOKRIŠ Oliver100159746020200
134JÄGER Jiří9804463414
135MAŠEK Vojtěch11200093414
136ULRICH Siegfried981282643004
137HORÁK Peter9803436414
138FOFFOVÁ Lucie8017614240
139VALTR Jan9808585414
140SKLENAŘÍK Richard2130001346000301
141ŠKODA Jan12503223414
142PROCHÁZKA Filip100002534204
143BENEŠ Branislav16403616414
144ROŽNÍČEK Jakub6801983414
145READER Nick12503691414
146PŘIBYL Petr16700139440301
147PÜRIBAUER Max18006698414
148ŠOLTYS Vladimír700024333300
149KNOTEK Dušan163005843503000
150ŠIMON Zdeněk68011493230
151NEPRAŠ Vojtěch1250149831401010010000000
152KŠÍKALOVÁ Jana2130033033021
153ŠÍMA Oldřich14101812313
154VIRT Michal660292933012
155HANOUSEK Matěj103008273501002
156SLIVKOVÁ Petra1250372533210
157HORÁČEK Dalibor9806738342010
158CHLOST Tomáš86000173802100000
159VÁŇA Filip21300331313
160NOVÁK Aleš80142933201
161JANDOVÁ Karolína680136033012
162VÁBEK Jaroslav164033733230
163MERHAUT Lukáš9810427313
164BROJÍR Ondřej68017253212
165BROJÍROVÁ Kateřina125043443212
166NAJMON Jan5600562313
167JURÁČEK Jiří900134033003
168RAMEŠOVÁ Jana9813464313
169BURDA Filip6801204340003
170ŠRÁMKOVÁ Marie9808182313
171TESARČÍK Ivo6801121313
172KAIGL Miroslav12504662313
173ŠEVČÍK Nicolas902988313
174HOSKOVEC Václav9802853212000002000000
175SZABÓ Vojtěch6801408240020
176FRIEDRICH Bohuslav213001162202
177MIKOVÁ Linda900139523002
178ŠEVÍT František2130032929002000000
179BUŘIČ Lubor1250380923200
180SLÍVKO Radek9000925240002
181SZABÓ Jan68014592202
182GRYC Radomír180054452800002000
183KAVAN Jiří112007872202
184BREJCHA Pavel11200838240020
185VOPIČKA Milan21300276212
186DANIŠOVÁ Marie1640366626010010
187ZEMÁNEK Roman103013932202
188LISKA Károly98108972202
189BARAN Vladislav9800010212
190PETŘÍK Martin7811092270000200
191MIKŠÁNEK Petr9801346212
192ŠVÁBOVÁ Dana13600794212
193STARÝ Jan900030623200
194PALOČKO Jozef9811562240200
195NOVOTNÁ Jana2130030523020
196PURKRÁBEK Václav1850055329000000011
197LORI Rony78090732220
198BAROCH Miloš8010912220
199EATON Simon0212
200HLADKÝ Tomáš12505588212
201HEFR Tomáš9804663212
202STUDNIČKOVÁ Eva10000106212
203KRUPÁR Ladislav1850028123020
204TEMR Jan6801757212
205VÍCHA Marek16402244212
206ZÁBRODSKÝ Michal5001297212
207ŽATEČKOVÁ Jana9804264212
208ŠÍPOVÁ Jana6700830212
209RIEGER Tomáš98105692220
210ŠOUTA Jiří213002962202
211DAHLAN Martin781170923002
212ŠRUBAŘ Michal5400263212
213BROŽEK Luděk9812736212
214HUBÁČEK Martin16403299212
215ERNEST Otta9801464212
216VÁCHA Miroslav1220216019000001000
217ŠENK René5702154170001000
218JIRÁK Robert981208811100000000010
219KUBÁTOVÁ Magdalena213002501210
220DVOŘÁK Adam9814628111
221KAPLAN Vlastimil98053141100000001000
222DOLEŽAL Zdeněk1640128516000100
223VAŠKOVÁ Lucie680069813001
224LEVÝ Petr14101664111
225JIROTKA Jaroslav2130000611100000000001
226BERÁNEK Petr18000531111
227NYKL Pavel68005491210
228LUX Bohuslav980280716000001
229ŘEŽNÁ Zdeňka9001401111
230KVASNIČKA Jan980935313001
231TUHÁČEK Martin6801128140100
232SOLFRONK Ivan1000001513010
233GAJDOŠOVÁ Petra98104561201
234JIRÁSKO Milan125037321500100
235MIZERA Petr680203613100
236BRABCOVÁ Sanda98108731210
237KAFKA Pavel9001238141000
238VAŇKOVÁ Alice9803597111
239MAURER Petr78102721201
240WALDHAUSER Lenka112010931210
241BLAŠKO Viktor6801060111
242TICHÁ Kateřina6800999111
243GEBRT Tomáš1400618111
244ČERNICKÝ Jakub213000751800000010
245HAVLÍČEK Tomáš780181919010000000
246HOUŠTECKÝ Michal6801157111
247LAFEK Tomáš1250404316000100
248BADÍN ŠEBKOVÁ Nikola6900215140010
249POHANKA František9001374111
250RAMEŠ Michal9700410111
251MATERNA Michal980593513100
252KLIMENTOVÁ Stanislava9807593111
253RŮŽIČKA Pavel5000731111
254RIEGER Vojtěch1640293013100
255ŠIMŮNKOVÁ Lucie9813776111
256VOJTĚCHOVSKÝ Lukáš10000419111
257KOTOV Danil9814288111
258DEÁK Martin6603790111
259BOHUSLAV Jaroslav9000882111
260SOLFRONKOVÁ Zuzana10000017111
261HONG Sunghwa12503708111
262KUČERA Tomáš10000082111
263STEHLÍK Jan5002574111
264ŠEFRNA Jaroslav1170016206000000
265SMETANA Jan7810435010
266TAX Martin46029700200
267BUKOVSKÝ Petr9809488010
268HANOUSEK Josef103007450200
269HAJDUČÍK Martin6801629010
270JUNEK Vladimír9811574010
271KADLEC Václav9811848010
272MOSLER Jiří9803815010
273TELVÁK Radek68017560200
274BĚLKOVSKÝ Libor8500122010
275BARÁK Martin85007310200
276DOLOG Miroslav78081310200
277VEPRYK Oleksandr7000089010
278ŠOŠŠKO Petr7000715010
279PIVOŇKA Martin16501029010
280MONHART David16500559010
281DRTINOVÁ Lucie5002965010
282TUREK Martin1360099806000000
283DĚDEČKOVÁ Eliška9001284010
284TEIML Roman9805673010
285MIŠKUF Luboš98073330200
286STRAKA Radek112003720800000000
287PLECITÝ Jiří98092390200
288NGUYEN Duc An7811294010
289ŠŤASTNÁ Monika8501411010
290HOLEČEK František163006960200
291JONÁŠOVÁ Martina8501501010
292MATOUŠEK Milan1400064010
293KNESLÍKOVÁ Ludmila6801974010
294KNESLÍK Miloslav6801975010
295KRÁLOVÁ Tereza981516203000
296KUČEROVÁ Viera780278603000
297BENEŠ Jan6801377010
298KDÝR Jan14100078010
299KŘÍŽ Zdeněk12201711010
300NEDBÁLEK Alexander9811661040000
301JIROUNEK Jan9814146010
302ŠŮLA Vladimír14100600010
303VOLFOVÁ Dagmar14100599010
304ČIHAŘ Petr6601052010
305JECH Lukáš80184803000
306SLEJZÁK Michal164038670200
307VOLDŘICH Tomáš12200912010
308CHLÁDKOVÁ Regina12501063010
309KERDA Jaroslav1120136903000
310LÖWOVÁ Marie112004980200
311BŮŽEK Jaroslav112011000200
312KOTÍŠEK Roman163004580200
313PROCHÁZKA Vladimír112001930200
314SVOBODA Josef112003790200
315SVOBODOVÁ Lenka11200301010
316STEHLÍK Jaroslav0010
317BUDIL Jan11200429010
318JANULÍK Petr14401171010
319SHEJBAL Pavel9807653010
320JANULÍKOVÁ EDLOVÁ Květa14401170010
321ŠTĚPÁNKOVÁ Aneta98129000200
322COUBAL Tomáš10300821010
323NOVOTNÁ Andrea18000940010
324NAVRÁTIL Jan84001850200
325PROVAZNÍK Michal11200388010
326PROVAZNÍKOVÁ Karolína11201294010
327MRNKA Zdeněk16300066010
328PLAS Ladislav11201125010
329FRANCL Michael98061130200
330KOTÍŠKOVÁ Helena163006250200
331KOUTNÁ Izabela6800889010
332NOVOTNÝ František100002100200
333ROLEČEK Ondřej12504699010
334VAVRUŠKOVÁ Lenka9001414010
335PERLÍKOVÁ Iveta9815043010
336PERLÍK Tomáš9001438010
337KRCH Josef9000072010
338NĚMCOVÁ Eva9001117040000
339JIROUNEK Václav18003399040000
340SKALOVÁ Petra1640131303000
341ČEDÍKOVÁ Marie9000524010
342KRCHOVÁ Eva9000551010
343TREFIL Michael12201220010
344HAVLÍČEK Jaroslav1110249103000
345KARVÁNEK Jakub21800133010
346HAVLÍČKOVÁ Miloslava125040310200
347BENDA Oliver5300717010
348JANEČEK Aleš10301580010
349FOFF David801759010
350FLEK Petr9805323010
351TIBITANZL Jaroslav13600795010
352HALÍKOVÁ Eva98150670200
353HALÍK Martin6802051070000000
354JÍRŮ Martin12504676010
355NÁCOVSKÁ Silvia9800105010
356STARÁ Kristýna21300391010
357SAMEŠ Jiří1800455303000
358ŠIMÍK Alexandr213000330200
359VELEBA Lubor68004250200
360TICHÝ Petr6800481070000000
361KRBEČEK Michal1009009010
362MARYŠKA Jan0010
363ZIENTEK Ondřej16401582010
364BLECHA Petr16400391070000000
365KUNEŠOVÁ Magdaléna981512003000
366MATOUŠEK Jan10082620200
367VALTR Evžen9808584010
368ZIENTEK Jan16402704010
369BAJER David6801659010
370PETERKA David70005320200
371FALTA Jiří9802331010
372PABST Václav12503090010
373TAXOVÁ Helena98144730200
374JANDOVÁ Eliška6801980010
375GARSKÝ Petr9806195010
376CAJTHAML Tomáš9808557010
377ŠPAČEK Miloš21300376010
378OTÝPKA Jan98111800200
379KOVANDA Viktor1008327010
380ZAVADIL Pavel7802727010
381HRUŠKA Petr180015640200
382ŠEFRNA Petr213002660200
383LIŠKOVÁ Věra9801770010
384QUARDA Matej9813311010
385MAREK Ondřej12504697010
386KAFKOVÁ Lenka5800497010
387BATELKOVÁ Lucie5800317010
388BATELKOVÁ Marcela5800316010
389MÍČEK Ondřej68010320200
390SOKOL Zdeněk5401789010
391SOKOL Daniel5401867010
392BLAŠKO Oleg16400177040000
393GLÖCKNER Radim16403098010
394KNAIFLOVÁ Kateřina21300375010
395GORČÍK Martin10000247010
396FRANĚK Josef9813713010
397STUDNIČKOVÁ Linda10000232010
398PURMANNOVÁ Anna9811858010
399DÍK Pavel21300109040000
400MENCL Pavel9812689010
401KUČERA Lukáš100003860200
402SCHEJBAL Petr7804323010
403ZELENKA Jiří5600249010
404FILIP Jiří10300434010
405DOBROVSKÝ Jan125031960200
406JIRSÍKOVÁ Marta9812459010
407SEKAVOVÁ Irena180034770200
408HORÁK Ondřej801683010
409ŠICHOROVÁ Ivana90006990200
410PÁTKOVÁ Jana520032106000000
411KOZLOVÁ Jana22600034010
412KRÁL Miroslav5600723010
413TRČKA MARTIN141007290200
414RABIŇÁK Rudolf5600274010
415PETRÁČKOVÁ Martina180004970200
416SEDLÁK Václav98112750200
417KÖHLEROVÁ Lucie13900280010
418MIKOLANDA Petr9811560010
419PLUCHA Tomáš9811529010
420KÖHLEROVÁ Zuzana13900121010
421ŠEBEK Petr9802725010
422ŘEZNÍČEK Tomáš9802686010
423KOMISARENKO Tatjana11200986010
424KUCBELOVÁ Marcela9805290010
425HUDEČEK Lukáš16403687040000
426MATOUŠEK Radek9801670010
427CRHA Dominik18002305010
428SÝKORA Jindřich9804569010
429HOLZMAN Martin12201888010
430INNEMANN Lukas1201643010
431TANCEROVÁ Zuzana98106700200
432ŠEBKOVÁ Lenka6900341010
433TOMÁŠEK Max22400360010
434ŤUPA Jan5700117010
435SUŠICKÁ Eva12202191010
436SOUKUP Ladislav7810536010
437KUBÁČEK Matouš9700403010
438FARKAŠ Petr12502543010
439MAREŠ Lubomír5002037010
440JURIS Martin53008850200
441BÁRTA Štěpán10000286010
442MARTÍNEK Petr9800550010
443BARTOŠ Martin9700718010
444DVOŘÁK Martin100002340200
445MUŽÁTKOVÁ Hana205002900200
446POSPÍŠIL Jan14300322010
447PIECHOWSKI Piotr17100244010
448GRZESIAK Slawomir9700175010
449NIEWADA Tomasz17100204010
450BREWCZYNSKI Jan12202033010
451MATERNA Milan98121450800000000
452KUDRNÁČ Michal9700161010
453KUDRNÁČOVÁ Petra9700162010
454CILEČKOVÁ Věra9810015010
455SKLENÁŘ Alois9812368010
456NĚMEC Jaroslav9808958010
457PARÁKOVÁ Marie9808957010
458ŠIMŮNEK Jiří18002980010
459MICHELFEITOVÁ Alice9001213010
460SUKOVÁ Marta1006586010
461GUILDS Christopher18500576010
462BUŘIL Michal6800891010
463LUCAS Marc12503777010
464PETRŽILKA Jiří20500187010
465VYBÍHAL Ondřej7811242010
466BARTA Jan901921010
467ŠIMÍČEK Tomáš68001230200
468RIEGER Martin9811582010
469KRAMPERA Tomáš4100418010
470SLIVA Niels9801993010
471ŠKULTÉTY Jiří16402873010
472MÁDLOVÁ Petra21300260010
473ČERVENKA Miloš8400195010
474MÁLEK Petr180034340200
475SVĚRÁKOVÁ Lucie56002410200
476MÁDL Jiří21300259010
477BALZER Daniel1009010010
478PÁNEK Jan1005839010
479MALINA Petr9814704010
480TOMÁŠEK David6603959010
481DAHLAN Simona9001419010
482HA Minh12505484010
483KROPÁČEK Martin13600622010
484PYRCHALA Radek9700200010
485JAVŮRKOVÁ Kamila801830010
486POLÁKOVÁ Lucie801738010
487ŠEVČÍK Lukáš6602376010
488ŠRUBAŘ Václav903140010
489BALVÍN František6603001010
490MARTINOVSKÁ Michaela5301351010
491ŠKVAŘIL Petr9811686010
492APPELTAUER Jaroslav5301214010
493SLOVÁK Tomáš4302156010
494SUCHÁNEK René17600455010
495BOHUSLAVOVÁ Lea9000883010
496MONHARTOVÁ Zuzana21300024010
497MONHART Pavel21300023010
498BROŽKOVÁ Markéta9813953010
499BOGREN Peter1008803010
500BOGREN Michael1008802010
501BERÁNEK Otakar9804777010
502VOJTÍŠEK Petr9804657010
503HAŠEK Zdeněk9802613010
504MAJER David9808154010
505TUREK Jan125052920200
506VRŠECKÝ Karel10038350200
507ŠOREJS Michal9803649010
508VRŠECKÁ Nina12500479010
509HANUS Michal16400934010
510HANUSOVÁ Amelie16401100010
511RANDÁČEK Martin16501051010
512PAROULEK Petr98134520200
513ČAPKA Ivo1008871010
514PILNÝ Radek9813972010
515HÁŠOVÁ Kateřina10000280010
516HRADSKÁ Marcela16700186010
517JONÁŠ Pavel8501313010
518DÍKOVÁ Martina10500516010
519RUPERTOVÁ Alena8500683010
520ŠIMÁNEK Karel10000199010
521JENÍK Petr10000088010
522VYČÍTAL Radoslav6602653010
523LUPÍNKOVÁ Blanka9810367010
524LUPÍNEK Miroslav9808327010
525KOSTOVÁ Petra8501270010
526JELÍNEK Roman5401594010
527NIEMANN Klára21300393010
528KAREL Jan9801853010
529BERÁNEK Michal9812407010
530RIEGER Jan9809958010
531SOJKOVÁ Lenka16300504010
532STEHLÍKOVÁ Michaela5002063010
533MUSILOVÁ Petra11201179010
534SCHULDES Petr11200617010
535PATA Jiří11201144010
536LEPIČ Václav9809569010
537REJNART Ivo19600059010
538TVRZ Martin8501515010
539VODÁK Ondřej9801595010
540FOŠENBAUER Tomáš9801592010
541TROJAN Vladimír4602576010
542ZEMANÍK Pavol903109010
543FUKA Jaroslav9810625010
544CHMELAŘ Vít4101653010
545MÁSLO Petr5200002010
546JÍRA David18500666010

Každý výsledek odehraný na tourách Klubu přátel golfu automaticky počítá i do Order of Merit. A nejde o účast, ale jen a jen o výkon! Jak je to možné? A jak to funguje? Především co za to…

  • rozhodně originální, nepřehlédnutelnou putovní trofej od našich klubových výtvarníků
  • třídenní relaxační pobyt pro 2 v Lázních Teplice v hodnotě 11 900 Kč
  • vyhlídkový let pro 2 osoby na 40 minut v hodnotě 9490 Kč od F AIR

Systém je ten nejjednodušší, co vůbec existuje. Kdokoli se zúčastní jakéhokoli z turnajů, zúčastní se zároveň i Order of Merit. A tam se mu započítají pouze plusové stably. Tedy to, co uhrál nad 36, resp. nad 18 u devítijamkového turnaje. No a na konci bude vítěz. Do pořadí se započítávají všechny výsledky z více než 155 turnajů – stačí přijít například na Kámoš Cup, Eggo Cup, Devítkovou tour nebo na Lama Open a jste ve hře!

Order of Merit – to je 155 turnajů, 16 hřišť a 4 tour… A vyhrát ji může klidně někdo „jen“ za jedno jediné povedené kolo. Order of Merit – rozhoduje výkon!

Žebříčky jsou aktualizovány od dubna do prosince, a to obvykle ve čtvrtek. V případě rovnosti výsledků rozhodne o konečném pořadí lepší poslední výsledek (pozdější datum nenulového zápisu), ev. vyšší počet započtených nenulových her.