fbpx

Historie Kámoš Cup

Kámoš Cup – přátelská celoroční golfová tour

Flighty na přání  |  Zajímavá hřiště  |  Celkové žebříčky  |  Jídlo do hry
Hrajeme vždy o víkendu  |  Startujeme canonem

Užít si golf s lidmi, kteří jsou mi příjemní, mít možnost strávit 5 hodin na hřišti s kamarády – to je idea Kámoš Cupu. Vznikla z touhy skupiny přátel setkávat se, hrát spolu golf, společně nadávat na jeho “nespravedlnost” a mít radost, když se komukoli z nich den (zvlášť golfově) vydaří.

sportovecKámoš Cup ale byl a je především otevřená série golfových turnajů pro všechny! 🙂 Turnaje jsou to hlavně přátelské, ale zároveň sportovně velmi hodnotné. Společně jsme už byli svědky mnoha mimořádných výkonů. Tady jsou ty nejlepší…

Nejlepší kolo na rány
– Bohumil Křivda, 67 (-1), Stará Boleslav, 11. 9. 2011
– Marek Kafka jun., 69 (-1), Čertovo břemeno, 29. 7. 2017

Nejlepší kolo na stablefordové body
– Jan Wajtr, 75, Lázně Bohdaneč, 11. 5. 2013

Nejlepší absolutní skóre/ročník
– Bohumil Křivda, 421 stablefordových bodů, ročník 2010

Hole in One
– Jiří Balcárek, Slapy, jamka č. 4 (nevyhláčená), 27. 7. 2019
– Jakub Hrdlička, Čertovo břemeno, jamka č. 9 (vyhlášená), 9. 8. 2014
– Miroslav Vlažný, Alfrédov, jamka č. 7 (nevyhlášená), 11. 8. 2012
– Marek Pavlica, Mladá Boleslav, jamka č. 8 (vyhlášená), 16. 4. 2011

Největší srdcař – kolo dohrané na nejvyšší počet ran
– Lukáš Katman, 181 ran (14 stbl bodů, HCP 54), Barbora, 27. 4. 2019

Největší oblíbenec pořadatele – kolo dohrané za nejmenší počet stbl bodů
– Petr Janulík, 7 stbl bodů (HCP 18,8), Barbora, 21. 4. 2018

Hráč s nejnižším hendikepem
– Filip Ráža, HCP +0,3, Kotlina Terezín, 17. 6. 2017

1. ročník v roce 2010
Vítězi byli Lucie Naimonová a Bohumil Křivda.
Celkové žebříčky po odehrání všech turnajů – chlapci a děvčata.
2. ročník v roce 2011
Vítězi byli Denisa Giorginiová a David Monhart.
Celkové žebříčky po odehrání všech turnajů – chlapci a děvčata.
3. ročník v roce 2012
Vítězi byli Monika Hanušová a Robert Korbel.
Celkové žebříčky po odehrání všech turnajů – chlapci a děvčata.
4. ročník v roce 2013
Vítězi byli Lucie Naimonová a Jiří Kucr, Lesním manekýnem se stal Aleš Eppinger.
Celkové žebříčky po odehrání všech turnajů – chlapciděvčata a Lesní manekýn.
5. ročník v roce 2014
Vítězi byli Denisa Giorginiová a Jaroslav Jirotka, Lesním manekýnem se stal Marek Schlossbauer.
Celkové žebříčky po odehrání všech turnajů – chlapci, děvčata a Lesní manekýn.
6. ročník v roce 2015
Vítězi byli Lucie Naimonová a Jiří Sejtko, Lesním manekýnem se stal Jiří Sejtko.
Celkové žebříčky po odehrání všech turnajů – chlapci, děvčata a Lesní manekýn.
7. ročník v roce 2016
Vítězi byli Denisa Giorginiová a Milan Urbánek, Lesním manekýnem se stal Tomáš Dajč.
Celkové žebříčky po odehrání všech turnajů – chlapci, děvčata a Lesní manekýn.
8. ročník v roce 2017
Vítězi byli Denisa Giorginiová a Richard Novotný, Lesním manekýnem se stala Denisa Giorginiová.
Celkové žebříčky po odehrání všech turnajů – chlapci, děvčata a Lesní manekýn.
9. ročník v roce 2018
Vítězi byli Denisa Giorginiová a Radek Novák, Lesním manekýnem se stal Štěpán Mašek.
Celkové žebříčky po odehrání všech turnajů – chlapci, děvčata a Lesní manekýn.

Menu