fbpx

Žebříček Devítkové tour

Devítková tour – každé pondělí, úterý a středu

Flighty na přání  |  3 hřiště  |  Žebříčky
9 jamek  |  Start v podvečer

Takže – jste zvědaví? 🙂 Ok, tady jsou aktuální žebříčky…

Muži (10–12/2019)

Poř.JménoRegistraceCelkem11611511411311211111010910810710610510410310210110099989796959493929190
1BALCÁREK Jiří2130146125171314101415121515
2SMÍTKA Ivan850783102991081210161612
3TAKAČ David47090199241515161316
4FOREJTEK Petr98448097151522151119
5STRAKA Radek1120372801719181313
6BALCÁREK Vojtěch21301478016148111417
7SVOBODA Martin8500816917161917
8RANDÁČEK Martin21301736619181514
9MANTLÍK Matěj18200916515151421
10HIMMER Matyáš90122857182217
11PRUŽINA Vladislav135271657171921
12LAUBE Alois2207955614111813
13WATIER Josef110046056181820
14GALIJAŠ Zlatko1252011561991970-01-01 00:00:001970-01-01 00:00:00171970-01-01 00:00:001970-01-01 00:00:0011
15KYPTA Karel30122855181819
16NOVÁK Jiří13530675510991314
17EBERMANN Daniel2130001541112071113
18ŠOLTYS Vladimír70024353181916
19BERAN Miroslav21300225312131414
20STOLBA Edvard85119145111618
21SALAMEH Rami135286745161316
22VEJVALKA Petr111222944131813
23UREŠ František194027544131516
24URBANEC Pavel1030709381919
25JEŘÁBEK Pavel661701372017
26ZEMANÍK Pavol103020341717
27POSPÍŠIL Ondřej9863633313911
28VLK Martin987519331716
29HORÁLEK Jan68108332824
30HOLEČEK František1630696301812
31TUHÁČEK Martin981638291415
32BLECHA Petr2060007291514
33TANEVSKI Zoran987143281513
34QUARDA Matěj92353271116
35SAGÁL Ivan2130151271413
36PAROULEK Petr301223261115
37HANOUSEK Josef1390337261115
38HOCEK Martin2130038261115
39TESARČÍK Ivo68112125619
40PIKSA Jan18043102514111970-01-01 00:00:00
41DOLEŽAL Jan14113632424
42ŠMÍD Václav8511862323
43TREFIL Michael104516211381970-01-01 00:00:00
44MICHALOVSKÝ Jakub18040172121
45URBANEC Pavel681075191970-01-01 00:00:001970-01-01 00:00:001970-01-01 00:00:001970-01-01 00:00:001970-01-01 00:00:00118
46JANDL Štěpán9415471919
47HIMMER Sebastian9012291818
48KLEMPT Kamil5015691717
49KISLINGER Jan12401641717
50POLÁK Jakub6811171616
51PŘIKRYL Jakub9011441616
52KOPECKÝ Jan9431011616
53BAREŠ Jakub9435911616
54Markvart Zdeněk14114051616
55HAVEJ David21301501616
56HUDSKÝ Jan1406611515
57BALVÍN Petr6630021515
58LUDVÍK Jiří6635581515
59HALDA Jaroslav9809811515
60LUX Bohuslav9828071515
61ŠEFRNA Jaroslav13523441515
62KALENDA Karel18009041515
63BUKOVSKÝ Petr1067841414
64ROKOS Karel4114091414
65BALVÍN František6630011414
66STREJČEK Jiří9000541414
67NEUWIRTH Jiří9804741414
68SLIVA Niels9819931414
69URBÁNEK Milan9848831414
70ŠEFRNA Petr4603591313
71BŘESKA Ladislav10307721313
72RAJMONT Matouš13301341313
73HRODEK Tomáš512128121970-01-01 00:00:0012
74BAROCH Miloš81091111970-01-01 00:00:001970-01-01 00:00:001970-01-01 00:00:001970-01-01 00:00:001970-01-01 00:00:0011
75OERTELT Karel2208091111
76KLEMPT Kamil jun.5015711111
77TAUER Vladimír7006581111
78ŠPAČEK Miloš10101221111
79HALÍK Martin213009811111970-01-01 00:00:00
80ROUN Antonín7878711010
81MOUDŘÍK Jan98527610101970-01-01 00:00:00
82DIŇA Jozef103084010101970-01-01 00:00:00
83BORSKÝ Tomáš113043999
84PŘIKRYL Tomáš1352236991970-01-01 00:00:00
85JELÍNEK Václav135295581970-01-01 00:00:008
86KOTLOVSKÝ Petr98453577
87PETRÁŠ Radim98524666
88BENEŠ Dušan122065055
89HOZÁK Dušan135282800

Ženy (10–12/2019)

Poř.JménoRegistraceCelkem11611511411311211111010910810710610510410310210110099989796959493929190
1MEZÍRKOVÁ Monika17163996151512171720
2NEKULOVÁ Pavlína21300319415141316121410
3ROKOSOVÁ Blanka7833946314141520
4VARAGYA Erika98813036146844
5KATSAROSOVÁ Radka983278311714
6ŠULCOVÁ Jaroslava180375026719
7DANIŠOVÁ Marie1352752251213
8KOVÁČIKOVÁ Michaela213018425619
9KLECAROVÁ Barbora94261423914
10VOLDANOVÁ Jana209009323716
11BAREŠOVÁ Lucie9435902222
12LUXOVÁ Věra9828081919
13MORAVCOVÁ Martina1212901919
14TANEVSKA Beti9872521919
15KURKOVÁ Daniela7841201717
16POSPÍŠILOVÁ Klára9869701616
17ROUNOVÁ Lucie11506451616
18ČERNÁ Miloslava12207271515
19KEJMAROVÁ Jaroslava14100051515
20BRABCOVÁ Sanda21301691414
21KALENDOVÁ Jiřina18009051414
22WAGNEROVÁ Gabriela9828601414
23BLAŠKOVÁ Marcela6810581313
24CHVALINOVÁ Pavlína18042501313
25KOLAROV Eva1066111313
26BALVÍNOVÁ Alžběta6634711212
27HOŘOVSKÁ Vladislava121970-01-01 00:00:0012
28SOUČKOVÁ Alena681045121970-01-01 00:00:0012
29TOMÁŠKOVÁ Kateřina10308691212
30VOBOROVÁ Denisa66334811011
31ŠTAIEROVÁ Lenka11311521010
32ZÁHUMENSKÁ Michaela680831101970-01-01 00:00:0010
33KUBELKOVÁ Eva98572288
34POLÁKOVÁ Miluše68115188
35PŠENIČKOVÁ Hana78014155

Hráč měsíce

ListopadLucie Barešová, zatím 😉22 bodůStará Boleslav20. 11. 2019
ŘíjenDavid Takač24 bodůKotlina Terezín22. 10. 2019
ZáříMartin Červenka26 bodůMstětice30. 9. 2019
SrpenJaroslav Kaucký27 bodůMstětice12. 8. 2019
ČervenecMonika Mezírková26 bodůMstětice29. 7. 2019
ČervenRadim Anton26 bodůKotlina Terezín2. 6. 2019
KvětenJan Čechal23 bodůKotlina Terezín14. 5. 2019
DubenKarel Beneš26 bodůMstětice8. 4. 2019

Muži (7–9/2019)

Poř.JménoRegistraceCelkem898887868584838281807978777675747372717069686766656463626160595857565554535251504948474645
1MANTLÍK Matěj182009123018139111716191515211413131818
2BALCÁREK Jiří213014622213191615131714161121111614917
3VLASÁK Josef18200932036148161816171313816112423
4SMÍTKA Ivan850783165141412111018151316101913
5STRAKA Radek112037216214111815152017181915
6DIŇA Jozef1030840149141917712221417918
7BAROCH Miloš81091148191316161618181715
8SVOBODA Martin850081146182114121814171319
9SALAMEH Rami1352867139111515151814151620
10BALCÁREK Vojtěch21301471361515152017171720
11HOCEK Martin2130038121201415917101917
12HOLEČEK František163069611420131319132016
13JEŘÁBEK Pavel66170111318211615131614
14VEJVALKA Petr11122291091891615161817
15HALÍK Martin2130098108221917151817
16MICHALOVSKÝ Jakub1804017108201512192517
17RANDÁČEK Martin2130173107171620171720
18SÝKORA Jindřich984569104142216141919
19FOREJTEK Petr98448010316131510171022
20KAUCKÝ Jaroslav18040181031221182725
21BALLEK Pavel1970251100141514142518
22KLEMPT Kamil501569100142010171821
23NOVÁK Jiří13530679920226171321
24RUTTERLE Miloslav136044794141612181519
25JANDL Štěpán941547891320201620
26ZEMANÍK Pavol103020871419131625
27TUHÁČEK Martin981638821617141916
28PRUŽINA Vladislav13527168120192517
29LAUBE Alois2207957715131015168
30BURDA Filip1440898761413131917
31HOLUB Miloslav1850235761316181514
32ČAPEK Vojtěch13529827521212013
33PIKSA Jan1804310741311191813
34BERAN Miroslav2130022731016151319
35QUARDA Matěj923537219241217
36EBERMANN Daniel21300017011109151114
37URBANEC Pavel10307097010211821
38LUDVÍK Jiří66355869159111717
39MAREŠ Lubomír502037691415141214
40SLÍVKO Radek9009256815141920
41SLOVÁČEK Simon6811586811222015
42NEUMANN Milan16306356316111719
43URBÁNEK Milan9848836114161318
44MRÁKOTA Jan7857596014101719
45SKALNÍK David11211536016131219
46VLK Martin98751959201920
47VOMOČIL Marek98660459202019
48WATIER Josef110046056221519
49POSPÍŠIL Ondřej986363541312821
50ŠOLTYS Vladimír7002435412121614
51DUŠEK Martin90033253112220
52BACH Pavel90081452141919
53KRATOCHVÍL Martin98227650151817
54TAKAČ David47090150151916
55TOMÁŠ David135296650211514
56KNOTEK Dušan1630584481414515
57NOVÝ Miroslav148042648151815
58HANOUSEK Josef139033747131618
59KLEMPT Kamil jun.50157147102017
60BUKOVSKÝ Petr10678446111520
61KRUPIČKA Lukáš10654846161119
62BUBENÍČEK Tomáš98413444151613
63RASOCHA Hynek90003143121615
64SKOPOVÝ Jiří180471343141514
65LÁCHA David12205234216917
66NOVOTNÝ Richard213001442151116
67BURDA Václav1440981402119
68ČERVENKA Marek2130179381919
69SMRKOVSKÝ David6810673818128
70KRUPÁR Ladislav185028136121014
71HORÁČEK Jaroslav850899351718
72HANAČÍK Ondřej1820040331122
73PAVLICA Martin981860331716
74DAJČ Tomáš2130095321319
75TICHÝ Petr680481321814
76TREFIL Michael104516321715
77VOLOSHYN Ivan680838321715
78KOSTÍNEK Michal2130100311714
79MAFFEI Andrea680714311615
80REGA Yevhen680844311714
81BUBENÍK Zoltán1130797301515
82SCHULDES Petr11206172910910
83LHOTA Ondřej104199281513
84PETRÁŠ Radim9852462816121. 1. 1970
85TESARČÍK Ivo681121281315
86ČERVENKA Martinneklubový2626
87PŮŽA Vladimír68105426161. 1. 197010
88ČECHAL Petr850966251411
89RUTAR Pavel1352830251312
90ŠŤASTNÝ Jan2130115241014
91MOUDŘÍK Jan985276231. 1. 19701112
92HUDSKÝ Jan1406612121
93JIRSA Miloš8510662121
94SRNKA Rudolf9113412121
95DVOŘÁK Petr19703592020
96LÁCHA Jakub18503592020
97PĚNKA Zbyněk8501162020
98PETRŮ Tomáš11317412020
99CHLOUBA Jiří21400431919
100HAVELKA Tadeáš813701919
101KOLÁŘ Libor15303431919
102KUBIŠTA Pavel13527741919
103STANĚK Pavel9850901919
104URBANEC Pavel6810751919
105FIEDLER Miroslav18200921818
106PODRABSKÝ Tomáš135307918180
107POLESNÝ Jiří16407661818
108STRAKA Jiří5803451818
109BUBENÍK Jan11307981717
110ČERNÝ Richard9870361717
111DAJČ Jan21301881717
112DVOŘÁK Josef22002517611
113DVOŘÁK Matěj16307101717
114KEJMAR Jiří13606811717
115TUREK Martin7106011717
116BENEŠ Karel6810791616
117FILIP Jaroslav8508951616
118FOJTÍK Michal16307281616
119KLOUČEK Jan6624541616
120LÍBAL Přemysl8507051616
121OERTELT Karel2208091688
122PŘIKRYL Tomáš13522361616
123SEKANINA Marek5413161616
124ŠKVAŘIL Petr9434541616
125UREŠ František19402751616
126VANĚK Michal18029081616
127VOLDAN Petr13514351616
128BENDA David8503101515
129ČERNICKÝ Jakub21300751515
130FOJTÍK David16305821515
131KNAIFL Tomáš21300071515
132NOVÝ Matyáš9011721515
133POLÁK Jakub6811171515
134SKLENAŘÍK Richard21300131515
135TVRDÍK Jiří10000751515
136BÍLEK Albert8506371414
137BOLINA JAROSLAV6630161414
138HEFR Tomáš14110601414
139HOCKÝ Daniel9880121414
140HORÁLEK Jan6810831414
141JANOUŠEK Pavel7841321414
142KRAMPERA Tomáš4104181414
143MATUŠÍK Jan6310261414
144RIPPEL Milan923231414
145BLAŠKO Viktor6810601313
146ČÍHALÍK Josef1313
147HANČL Tomáš8509691313
148NOVOSAD Michal8507561313
149PETRÍK Miroslav18503031313
150PROCHÁZKA Radek9424651313
151VORBS Václav9406021313
152BERÁNEK Otakar18900411212
153BÍLEK Stanislav180273912121. 1. 1970
154BOHUSLAV Jaroslav900882121. 1. 197012
155ČUPR Josef9805681212
156HARRIS Simon1804427121. 1. 197012
157HLAVATÝ Petr1240290121. 1. 197012
158JURRI Erik12121. 1. 1970
159JURRI ML. Erik12121. 1. 1970
160SCHEJBAL Ladislav501766121. 1. 197012
161STŘÍTESKÝ Lukáš213011912121. 1. 1970
162ŠVASTA Jiří18009731212
163BLECHA Petr20600071111
164DÍK Pavel21301091111
165KAREL Jan51205211111. 1. 1970
166OMELKA Martin680638111. 1. 197011
167ROHAN Ladislav11210421111
168DOBROVSKÝ Jan13525701010
169FOJTÍK Robin16307291010
170FOLAJTÁR Jiří463263101. 1. 197010
171MEZÍRKA Jakub171638101. 1. 197010
172PACAL Aleš16504941010
173SPRETKA Jerzy8502231010
174JURIS Martin530885991. 1. 1970
175KÝN Petr213002199
176MAREK Ondřej71033999
177PRIMUS Karel112096099
178ZAJÍČEK Ivan1030831991. 1. 1970
179SOVA Joshua135215888
180PROCHÁZKA Pavel180429477
181VÁVRA Jan94303771. 1. 19707
182ŽUMÁR Jaromír194021977
183LÁCHA Filip185036066
184KRATOCHVÍL Petr st.12077151. 1. 19705
185MATOUŠEK Jiří12098144
186ČECHAL Jan85096822
187PETLAN Zdeněk163069522
188HALDA Jaroslav98098100

Ženy (7–9/2019)

Poř.JménoRegistraceCelkem898887868584838281807978777675747372717069686766656463626160595857565554535251504948474645
1NEKULOVÁ Pavlína2130031165161814817121414211516
2KATSAROSOVÁ Radka98327811114181419122014
3MEZÍRKOVÁ Monika171639982022172613
4VOBOROVÁ Denisa66334886151912150916
5ŠVECOVÁ Marcela9410107410222418
6LUXOVÁ Věra982808731412191414
7PAULECHOVÁ Martina135286863202221
8KOVÁČIKOVÁ Michaela2130184559101818
9ŽATECKÁ Jitka2130112548151417
10BLAŠKOVÁ Nina Marie68106145181116
11ŠLAHAŘOVÁ Veronika2130171341915
12NOVOTNÁ Vendulka85043928199
13BUBENÍKOVÁ Irena1130859271215
14NOVOTNÁ Marie81543241311
15NOVÁ Tereza14804252323
16WAGNEROVÁ Gabriela138006423149
17HAVELKOVÁ Patricie813692121
18JAROŠOVÁ Martina21301832121
19WAGNEROVÁ Gabriela9828602121
20POLÁKOVÁ Miluše68115120614
21ŽÁKOVSKÁ Kateřina681101201010
22CAITHAMLOVÁ Erika213017619712
23KUČEROVÁ Jana8511151919
24MORAVCOVÁ Martina1212901919
25ŽUMÁROVÁ Michaela19402181919
26BOHUSLAVOVÁ Lea9008831818
27AHNEOVÁ Irena21301551717
28GÁSPÁROVÁ Klementina7107931717
29HERCIKOVÁ Zdeňka8511161717
30BÍLKOVÁ Iva18027401616
31ČÍŽKOVÁ Tereza14902531616
32SRBKOVÁ Miluše8507771616
33DANIŠOVÁ Marie13527521515
34MOULÍKOVÁ Miloslava18017231515
35BLAŠKOVÁ Marcela6810581414
36VOLDANOVÁ Jana20900931414
37PROCHÁZKOVÁ Iveta18042951313
38ŽATEČKOVÁ Jana9842641313
39CURZYDLOVÁ Dana1760258121. 1. 197012
40DOBROVSKÁ Iva13517111212
41JURRI Natalia12121. 1. 1970
42RENDLOVÁ Ivana7006741212
43GIORGINIOVÁ Denisa213000588

Muži (4–6/2019)

Poř.JménoRegistraceCelkem4443424140393837363534333231302928272625242322212019181716151413121110987654321
1BALCÁREK Jiří21301463461312181417179181010141620131114131313161211111714
2BALCÁREK Vojtěch2130147228201614181913151312012191418916
3SMÍTKA Ivan850783178910101269101212971011181815
4EBERMANN Daniel2130001159815121313131510121413101. 1. 197011
5MANTLÍK Matěj18200911581610101613819719151015
6HOLUB Miloslav185023514415161710121616161313
7HANOUSEK Matěj9010991382019182112131916
8VLASÁK Josef1820093128131213101910162213
9HORÁČEK Jaroslav850899124151213111411141321
10HOCEK Martin21300381111217141716131012
11JANDL Štěpán9415471111919151514209
12JEŘÁBEK Pavel661701111161616161501616
13PIKSA Jan180431010918161419141513
14SVOBODA Martin8500811081314111717121212
15HANAČÍK Ondřej18200401039161915171512
16MAREŠ Lubomír50203710120201810121011
17BERAN Miroslav2130022991516171479813
18SLÍVKO Radek9009259714131315161511
19LÍBAL Přemysl850705941412918151313
20TVRDÍK Jiří1000075872219141418
21STRAKA Radek11203728391815171113
22LUX Bohuslav98280775131411161011
23LAUBE Alois220795741411171616
24HAVEJ David213015073148151917
25HOLEČEK František16306967022171318
26SALAMEH Rami1352867701213181314
27SPRETKA Jerzy8502236417121421
28DEMO Patrik7868466317151516
29NĚMEC Jaroslav12511076316171515
30ŠOLTYS Vladimír700243619161620
31ČECHAL Jan85096856191423
32BŘESKA Ladislav103077255201817
33ŠLAHAŘ Martin6804555510151614
34KNAIFL Tomáš2130007521291912
35PETLAN Zdeněk16306955114101314
36ČERVENKA Marek213017950201416
37RANDÁČEK Martin213017346131518
38ANTON Radim2140124451926
39ČECHAL Petr85096644121616
40DLOUHÝ Miloslav85105344131219
41NEUMANN Milan163063543141811
42VAVŘINA Jiří140065442119913
43BENEŠ Karel681079411526
44STŘÍTESKÝ Lukáš213011940151411
45BLECHA Petr20600073817912
46VEJVALKA Petr1112229371720
47PAVLICA Martin981860362016
48PŘIKRYL Jakub901144351619
49ŠRAMOTA Petr21300423581116
50ŠKVAŘIL Petr943454341717
51HALÍK Martin2130098332013
52HANOUSEK Josef1390337311417
53MÍČEK Ondřej681032311615
54NOVOTNÝ Richard2130014311714
55KAPLAN Miroslav984056301515
56NOVÝ Matyáš901172301317
57PŘIKRYL Tomáš1352236301515
58BURŠA Martin850681291514
59EISELT Jan1121134291217
60MRÁKOTA Jan785759291514
61ROHAN Ladislav1121042291316
62KRUPÁR Ladislav1850281281414
63MONHART Pavel2130023281513
64RUTAR Pavel1352830271215
65KÝN Petr213002123914
66QUARDA Matěj923532323
67BENEDIKT Matěj9003752121
68POLÁČEK Martin9010622121
69PROCHÁZKA Radek9424652121
70BALLEK Pavel19702512020
71HOLEČEK Marcel16306872020
72KOVAČ Patrik11210402020
73OERTELT Michal2208082020
74SCHULDES Petr112061720119
75ŠMÍD Václav8511862020
76HORÁČEK Dalibor9421631919
77PETŘINA Vojtěch Pavel6809291919
78STREJČEK Jiří9000541919
79ŠLEMR Václav7004881919
80BARTŮNĚK Milan9859201818
81DUŠEK Martin9003321818
82DVOŘÁK Petr19703591818
83JIRÁSKO Milan7857161818
84KLEMPT Kamil5015691818
85KLOUČEK Jan66245418108
86MAREK Dušan5020721818
87BRŇÁK Jan7006831717
88BUKOVSKÝ Petr1067841717
89KLEMPT Kamil jun.5015711717
90MAREK Ondřej7103391717
91ROLLER Ivan5803961717
92VOLDAN Petr13514351717
93ČAPEK Vojtěch13529821616
94MACHÝČEK Roman8510341616
95PETRÍK Miroslav18503031616
96UHLÍK Vladimír18019931616
97VANĚK Michal18029081616
98ZAJÍČEK Ivan10308311616
99ŽÁNA Michal811681616
100ADÁMEK Vlastimil16002001515
101CHLOUBA Jiří21400431515
102DAJČ Tomáš21300951515
103GÜRKAN Fatih6808781515
104JANULÍK Petr14411711515
105OERTELT Karel22080915510
106STOLBA Edvard8511911515
107STUCHLÍK Jiří18025221515
108BLAŠKO Oleg6810591414
109BURDA Filip14408981414
110ČERNOCH Václav8512061414
111HANČL Tomáš8509691414
112URBÁNEK Milan9848831414
113BENEDIKT Petr9000701313
114FOREJTEK Petr9844801313
115POKORNÝ Marek18503361313
116POLANECKÝ Martin20200241313
117DOLOG Miroslav21301021212
118KULHÁNEK Ivo115090712121. 1. 1970
119PALEČEK Jan5005611212
120VENCLÍK Petr164123512121. 1. 1970
121HÁJEK Libor9871931111
122KOHOUT Tomáš18503881111
123SKLENAŘÍK Richard21300131111
124ŠŤASTNÝ Jan21301151010
125CHMELAŘ Vít41165388
126KRAMPERA Tomáš41041888
127HEFR Tomáš141106066
128JURIS Martin53088566
129KODÝTEK Jan213007966
130MALICH Lukáš144109300
131NOVÝ Miroslav148042600

Ženy (4–6/2019)

Poř.JménoRegistraceCelkem4443424140393837363534333231302928272625242322212019181716151413121110987654321
1LUXOVÁ Věra982808335151613141217211721151616161717161514141815
2NEKULOVÁ Pavlína2130031259181515171610161214121417151812151013
3VOBOROVÁ Denisa66334814611181116191312191512
4ŠLAHAŘOVÁ Veronika21301716718191416
5KATSAROSOVÁ Radka983278611323916
6Součková Alena68104552161521
7PARÁKOVÁ Marie12512494814121012
8ŽATECKÁ Jitka2130112458121871. 1. 1970
9BLAŠKOVÁ Marcela68105840131413
10BLAŠKOVÁ Nina Marie681061311417
11MONHARTOVÁ Zuzana2130024291514
12HAJNÁ Alena901091251213
13RENDLOVÁ Ivana700674251411
14TUNYSOVÁ Jana50155525131. 1. 197012
15VOLDANOVÁ Jana2090093251691. 1. 1970
16ŽATEČKOVÁ Jana98426422148
17PAULECHOVÁ Martina13528681919
18ZÁHUMENSKÁ Michaela6808311919
19KULHÁNKOVÁ Michaela1067741818
20SEKAVOVÁ Irena213009317017
21KLECAROVÁ Barbora9426141616
22HLAVÁČOVÁ Iva18502441486
23MOULÍKOVÁ Miloslava18017231414
24HRDLIČKOVÁ Blanka18600091313
25NOVÁ Tereza14804251313
26ŠARAPATKOVÁ Eliška9011771111
27GIORGINIOVÁ Denisa21300051010

O pořadí rozhoduje prostý součet uhraných stablefordových bodů 🙂 Žebříčky jsou aktualizovány ve čtvrtek.

Na vítěze celkového pořadí v kategoriích muži a ženy čekají balíčky kvalitní chytré elektroniky Swisstone za 4000 Kč. Ale pozor, odměňujeme třikrát – výhry získá nejlepší muž a žena vždy po uzavření jednotlivých samostaných částí tour (duben–červen, červenec–září a říjen–prosinec).
Zároveň vyhlašujeme Hráče měsíce, který v 1 kole uhraje nejvíce bodů – ten si celý víkend může osahávat a zkoušet fantastické Sportovní auto roku Subaru BRZ od Subaru Emil Frey Černý Most!

Menu