fbpx

Jak hrajeme Lama Open

Turnaje (nejen) pro HCP 37–54  |  Vlídné hřiště
Vždy o víkendu  |  Start canonem

Program turnaje, hm, to je něco jako průběh. Nebo jízdní řád, no prostě, jedna nejmenovaná hráčka měla za základní informaci co bude k obědu a co vyhraje. Nemůžu prozradit všechno, ale něco přeci… 🙂

registrace proběhne vždy od 8 do 9 hodin – pozor, v 9.00 spadla klec! 🙁
startovní listina bude sestavena během registrace podle přání příchozích 🙂
• následovat budou krátké „startovní informace“, ale také vtipně probrané 2 vybrané pravidlové situace a nějaká ta rada do hry
start bude jako canon vždy v 10.00
• hraje se na 18 jamek systémem Stableford podle Pravidel golfu, Soutěžního řádu ČGF, místních pravidel hřiště a dočasných místních pravidel (kameny v bunkrech jsou pohyblivé závady, měřící zařízení jsou povolena a hráči se během kola nesmí jakkoli svézt)
• pak už bude jen oběd a vyhlášení výsledků
• …možná i něco dalšího, ale to už bude záležet jen na vaší náladě… 🙂

Přihlášky i odhlášky prosím dělejte přes server www.cgf.cz (linky budou uvedeny u každého jednotlivého turnaje stejně jako linky na výsledky, a to ZDE). Přihlášení je možné nejdříve 30 dní před termínem konání. Celá tour je vypsána v základních kategoriích Greenhorns (37–54), Mladý pušky (30,0–36) a Starý vorlové (0–29,9). Muži hrají ze žlutých a ženy z červených odpališť.
Pro ty, kterým by se náhodou nějak nedařilo, budou zařazeny vložené soutěže Nearest to Pin a Longest Drive. Na jednotlivých turnajích budou vyhlášeni a odměněni také nejlepší v jednotlivých kategoriích.

Od roku 2020 se Lama Open hraje jako 2 samostatné turnaje bez celkových žebříčků.

Účastníci dostanou za uvedenou cenu kromě vlastní hry, zpracování výsledků, vyhlášení a odměnění nejlepších také svačinu a nápoj do hry.

K odhláškám po uzávěrce přihlášek prosím použijte tel. +420 603 551 175!