fbpx

Klub přátel golfu

Klub přátel golfu, z. s.
Kafkova 4, Praha 6
IČ: 026 88 492

Dan Ebermann (prezident)
Tel.: +420 603 551 175
E-mail: dan@pratelegolfu.cz

Založeno 2014
Člen ČGF reg. č. 213

Přidejte se

YouTube
Instagram

Máte zájem třeba o flight na přání na některém z našich turnajů? Napište a my už to zařídíme…

Jméno a příjmení

Mail

Zpráva

Klub přátel golfu je dobrovolné sdružení všech, kteří mají rádi golf, hrají ho nejen pro radost, ale i pro jeho jedinečnost, komplexnost, soutěživost a ten neuvěřitelný pocit, že právě dneska to možná vyjde. A když zase ne, nevadí, protože sebe i golf bereme s velikým nadhledem.

Členem Klubu přátel golfu se může stát ten, který vyplní a odešle přihlášku a zaplatí roční členský příspěvek. Jako doklad o svém členství obdrží klubovou průkazku. Za odměnu získá příslušenství ke skupině nadšenců, kteří mají rádi golf kvůli jeho samotné podstatě a ještě navíc spoustu výhod, které vysoce převýší hodnotu vloženého členského příspěvku.

Klub přátel golfu podporuje hobby golf v České republice – kromě sdružování hráčů této kategorie pořádáme turnaje a popularizujeme golfová pravidla. Ročně se v naší režii uskuteční na 175 golfových klání, a to především jako součást vlastních tour Kámoš Cup, Eggo Cup, Devítková tour, Lama Open a Carpet Cup. Svým členům poskytujeme především zázemí, podporu pro jejich soutěžení a členství v ČGF.

Na zakázku připravujeme a realizujeme i jednotlivé turnaje nebo další golfové akce. Samozřejmostí je zajištění doprovodného programu, a to nejen sportovního ve spolupráci s kvalifikovanými trenéry, ale i společenského a kulturního. Neváhejte se zeptat, zavolat, napsat…

„To tak prostě je, že někdo je chudý a jiný je bohatý, ale to na kvalitu hry nemá vliv. Normální golfista očekává, že jeho spoluhráč přijede na hřiště včas a že si s ním zahraje dobrou rundu. Čím přijede, co bude mít na sobě a jak to bude drahé, je nepodstatné. Ano, klobouk, čepice, triko, kravata vypovídají o vkusu majitele. Automobil pak vypovídá ještě o mnoha dalších věcech včetně finanční situace člověka, ale nic z toho nemá vliv na golf. Naopak. Nadhled, velkorysost, tolerance, pochopení vnášejí do hry ten správný náboj. Jde o golf, jde o fair zábavu, jde o to, dostat tu zatracenou malou bílou věc do jamky.“
Leoš Kopecký: Jak na golf.
Vydalo nakladetelství CPress roku 2014 ve společnosti Albatros Media, albatrosmedia.cz

Menu