fbpx
Novinky Přátel golfu

Cap.on? Was ist das?!

Pamatujete si legendární značku Stavby Monhart? Remon, resp. Cap.on, to je jejich rodná sestra. Doslova 😀 A protože o Cap.on hrajeme celou sezónu, je tady je pár řádek, které o sobě napsala sama autorka…

Remon by Rebeka Monhartová je značka oblečení a plstěných kšiltovek, kterým jsem se rozhodla říkat Cap.on, jsou barevné, jednoduché a hodí se pro každou příležitost. Na romantickou večeři na pouťovém kole i na procházku s vaším unicornem (pozn. redakce: sorry, tohle nechápu, ale napsala to ?). Vysedávejte s nimi v cukrárnách nebo cestujte strojem času. Je jedno, jestli jsi kluk, muž, dívka, žena nebo věčné dítě. Hlavní je, že jsi milovník gumových medvídků a nebojíš se čtyř kostek cukru do čaje. Buď z velkoměsta, zámku i jiného vesmíru. Remon by Rebeka je pro všechny, kteří chtějí něco říct. Pro každého, kdo dokáže zpomalit uprostřed hektického dne, zavřít oči a snít. Koukat do sluníčka. Myslet na cukrovou vatu. Pro ty, kteří žijí pro sebe a zároveň pro všechny. Mojí inspiraci pro to, co dělám, je všudypřítomná krása kolem i láska k materiálům, ze kterých tvořím. Žene mě touha po preciznosti. Jako když kousnete do domácí kremrole. Jsou dokonale nedokonalé. Tradiční v moderním světě. Vyráběné ručně, s hlavou v oblacích, od roku 2016.

Cap.on kšiltovky se objevily v několika časopisech a Magazínech: Britská Vogue, Ona Dnes, Respekt a mnoho dalších. Můžete si ji pořídit na remonbyrebeka.com a v designových obchodech v Praze (Harddecore,  Bibloo Concept Store), Brně (Rebelion), Ostravě (Ty Identity), Zlíně (Courage), Plzni (OM Touch) a Bratislavě (Slávica).

Mezi zanícené fanoušky Cap.on patří třeba zpěvačka Barbora Poláková a herec Petr Vančura.

…a teď už i ty! 😉

Štítky: 2018partnerturnaje
Předchozí příspěvek
Ypsilon 2018 – tak trochu zázrak (recenze)
Následující příspěvek
Čertovo břemeno 2018 – hluboko v krajině (recenze)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami