fbpx
Ostatní

ČGF, TeeTime nebo Golfparáda? (recenze)

Jak se nejrychleji přihlásit na turnaj, kde o něm najít všechny informace a kde objevit svoje kompletní herní statistiky? Pro české hráče je tu několik základních možností, které se ale svojí spolehlivostí a komplexností dost liší. Víte kdy použít jakou? Známkovat budeme jako ve škole 🙂

Server CGF.CZ

Tohle je zdrojová platforma pro veškerá golfová data. Pokud chceme údaje komplet a bez chyby, jsou to ty z www.cgf.cz. Bohužel vzhled serveru a jeho rychlost je poplatná době vzniku. Prý se sice blýská na lepší časy, ale to jsou zatím tak trochu pohádky Ovčí babičky. Zásadní konkurenční nevýhodou je ale především absence klientských herních statistik.

1 Kompletnost informací
1 Přihlašování na turnaje
5
Herní statistiky
4
Rychlost odezvy
4 Přívětivost na mobilu

Mobilní apka ČGF

Popravdě mi není úplně jasný důvod jejího vzniku. Možná vyvážit nepoužitelnost oficiálního serveru na mobilech? Tahle apka totiž neumí vůbec nic navíc, naopak, spoustu informací neobsahuje.

4 Kompletnost informací
1 Přihlašování na turnaje
5
Herní statistiky
1
Rychlost odezvy
1 Přívětivost na mobilu

Server TeeTime.cz

Kdysi revoluční nápad, který dneska tak trochu požírá sám sebe. Rozvíjí se stále, to ano, ale především proto, aby (logicky) generoval zisk svým vlastníkům. Proto přibývají zábavné funkce, jak utratit víc peněz, ale na úkor stagnace datové části. Největší problé mi přijde fakt, že teetime.cz kopíruje data z ČGF a ty pak teprve dál zpracovává. Proto nikdy není jisté, že je tu všechno 🙂 A bohužel i to, co zkopíruje, všechno není, takže komplet info o turnaji tu nikdy nenajdeme.

3 Kompletnost informací
1 Přihlašování na turnaje
1
Herní statistiky
3
Rychlost odezvy
2 Přívětivost na mobilu

Mobilní apka TeeTime

Data stále s hrozbou nekompletnosti jako v případě mateřského serveru TeeTime. Především ale u turnajů zdaleka neobsahuje všechny údaje z ČGF, a to často fatálně komplikuje všem uživatelům život!

4 Kompletnost informací
1 Přihlašování na turnaje
1
Herní statistiky
2
Rychlost odezvy
2 Přívětivost na mobilu

Server Golfparáda.cz

Tohle je tak trochu černá ovce českého golfu 🙂 Všichni statistiky z Golfparády znají, nikdo se ale na ně nemůže spolehnout, protože golfparada.cz je robot. Prostě všechno, co tady najdeme, si sám posbírá skenováním internetu. Nejsou to tedy oficiální data ČGF, nejsou on-line a nejsou s jakoukoli zárukou kompletnosti. Vtipný je, že jsou ale asi nejpřehlednější, nejrozmanitější a nejzajímavější 😀 Golfparáda tedy logicky neumožňuje přihlašování do turnajů.

5 Kompletnost informací
5 Přihlašování na turnaje
2
Herní statistiky
2
Rychlost odezvy
5 Přívětivost na mobilu

A co tedy používat? Pro informace o turnajích určitě a jedině oficiální server ČGF. Tam jsou prostě vždycky všechna data, startovky, kontakty a vždycky včas. Ohledně statistik už je to na každého volbě 🙂

Štítky: 2017aplikacerecenze
Předchozí příspěvek
Fotky a výsledky z 9. Kámoš Cupu 2017
Následující příspěvek
Vítězové Zelenáč Cupu 2017

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami