fbpx
Novinky Přátel golfu

Co s námi letos vyhrajete? Bomby! 😉

189

Čas nazrál 🙂 Pokud by šlo všechno normálně, už v pondělí bychom začali letošní sezonu první Devítkovou tour ve Mstěticích. Ale neva, my jsme připravení a společně jistě všichni doufáme, že to půjde co nejdřív. A to by mělo, protože letos jedeme fakt bomby 😀 Teda vy jedete bomby, které s námi můžete vyhrát 😉

Začněme generálním partnerem, kterým je už 5. rok

Děkujeme moc, opravdu! Bez něj, a všech dalších laskavých příznivců, by totiž prostě nebyl jediný turnaj, ani Klub přátel golfu samotný. A letos máme naplánovanou řádnou porci 155 turnajů. Tak o co hrajeme?

V osmnáctkový turnajích jsou ceny rozděleny takhle…

Subary Emil Frey Černý Most Kámoš Cup

1. místo
Špičkový kávovar Melitta v hodnotě 15 000 Kč

2. místo
Skvělé lyže Lusti v hodnotě 12 000 Kč

3. místo
Skvělé lyže Lusti v hodnotě 12 000 Kč

Subary Emil Frey Černý Most Eggo Cup

1. místo
Špičkový kávovar Melitta v hodnotě 15 000 Kč

2. místo
Skvělé lyže Lusti v hodnotě 12 000 Kč

3. místo
Skvělé lyže Lusti v hodnotě 12 000 Kč

V roce 2021 jsou v Kámoš Cupu ceny nově v absolutním pořadí tour bez ohledu na pohlaví… ? Nicméně samozřejmostí je, že ani letos nejlepší muž a žena nepřijdou o svojí oblíbenou a unikátní trofej Kámoš Cupu, kterou udělujeme už od roku 2010!

Ale protože to znám sám, že někdy se, hm, opravdu nedaří, je potřeba nepodcenit výběr výher pro nejlepší v jednotlivých turnajích. Zvlášť pak potěšit vhodně zvolenou skladbou vložených soutěží. Myslím, že to fakt nevypadá špatně, čeká nás…

Nearest to Pin, Longest Drive,
ale i populární virtuální soutěže Ptačí muž, Kulhavý Arnold a Pošuk Lulu
a na Kámoš Cupu i Lesní manekýn ?

Na každém z turnajů se pak rozhodně dočkáte milých a užitečných cen, jako jsou např. poukázky na hru na různých hřištích v celé ČR, vouchery na nákup golfového zboží (WebGolf.cz) nebo designových doplňků do domácnosti Créer. Na předání se taky budou tetelit knížky nakladatelství Plot nebo předplatná zajímavých rozhovorů Reportér Premium či profesionální focení od Tomáše Moudrého. Radost jistě udělají i moderní skládačky pro celou rodinu Papertime, licence na antivirové programy Avast, vouchery Paintballgame.cz a spousta dobrot od značek Milka, Kofárna (Beansmith’s), Čongrády a Vinařství Pavlica. Nesmíme ale taky zapomenout na trofeje pro nejlepší 3 hráče, které letos máme díky Moparshop.cz!

A budeme i losovat. ? Někdy. Něco. ? Jo, a určitě občas dojde i na Oblíbence pana pořadatele, protože Red Bull dává křídla! ? …nebojte se přijet a zjistit o co jde! ?

A Subaru e-Boxer Devítková tour?

Na vítěze celkových žebříčků v kategoriích muži a ženy čekají skvělé lyže Lusti v hodnotě 12 000 Kč nebo profesionální focení s fotografem Tomášem Moudrým v hodnotě 6000 Kč. A k tomu Subaru s pohonem e-Boxer na víkend. Ale pozor, odměňujeme třikrát – výhry získá nejlepší muž a žena vždy po uzavření jednotlivých samostaných částí tour (focení za duben–červen, Lusti za červenec–září a focení za říjen–prosinec).

Zároveň vyhlašujeme Hráče měsíce, který v 1 kole uhraje nejvíce bodů – ten si celý víkend může osahávat a zkoušet fantastické Subaru s pohonem e-Boxer od Subaru Emil Frey Černý Most!

pro každého účastníka jsou přichystány i populární dárky – celoroční sleva 10 % na nákup u Golf pro všechny.cz 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami