fbpx
Novinky Přátel golfu

Devítková tour už od 3. dubna a s ještě lepšími cenami!

A už je to tu zase – začínáme 3. dubna! Tradiční podvečerní devítky od pondělí do středy, a to vždycky na jiném hřišti, jsou zase tady! A opět o kousek zajímavější! 😉

Letos hrajeme od 17 hodin každé pondělí ve Mstěticích, v úterý v Terezíněve středu ve Staré Boleslavi. …navíc je ještě jednou za 2 týdny i bonusová neděle. A k tomu všemu se výsledky započítávají i do celoroční Golfové ligy (160 turnajů, 11 hřišť, 4 tour, 9 i 18 jamek, 4x týdně, www.golfovaliga.cz)!

A o co že tedy letos hrajeme vlastní Devítkovou tour?

1) V každém turnaji je pro každého účastníka přichystána sleva 1000 Kč na nákup u Golf pro všechny.czale taky sleva na thajské masáže Zenergy a do komplexního fit-systému Peblo.

2) Zároveň vyhlašujeme hráče měsíce, který v 1 kole uhraje nejvíce bodů – ten získá dárkový balíček Golfplan za 2900 Kč (feečko do Hodkoviček, Hostivaře a do Mstětic spolu s voucherem na 500 Kč do Golf House).

3) Na vítěze celkových žebříčků v kategoriích muži a ženy čekají roční pojistky Golfplan s luxusními balíčky za téměř 6500 Kč (např. feečko do Hodkoviček, Hostivaře, Mstětic nebo na Loretu a Zbraslav, k tomu vouchery do Golf HouseVíno & spol. nebo do fit-systému Peblo).
Ale pozor, odměňujeme dvakrát – poukázky získá nejlepší muž a žena po 1. polovině (do 31. 7.) a také po 2. polovině tour (od 1. 8. do Vánoc).

Štítky: 2018devítková tourligaturnaje
Předchozí příspěvek
Nejčerstvější fotky z Instagramu najdete už taky na webu
Následující příspěvek
Výsledky 1. soutěž se Subaru o Subaru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami