fbpx

Devítková tour 2017 Muži

Devítková tour – každé pondělí, úterý a středu

Flighty na přání  |  3 oblíbená hřiště  |  Celkové žebříčky  |  Občerstvení
Hrajeme vždy 9 jamek  |  Startujeme v podvečer

Poř.JménoRegistraceCelkem5958575655545352515049484746454443424140393837363534333231302928272625242322212019181716151413121110987654321   
1SMÍTKA Ivan850783324102113231916161315182222191714171491313
2LÍBAL Přemysl85070527513161116171519141316171517111210201013
3EBERMANN Daniel2130001246201000015181501624015013200000020000001800131415
4NEUMANN Milan1310320209915913151615810121361017141116
5HOCEK Martin2130038193151416151721111116201918
6ŠOLTYS Vladimír7002431391718152517161813
7PIKSA Jan1251103135171122171612101812
8GAMBEL Robert8501441251616211615141413
9VANĚK Michal1052811241418171813111959
10BŮŽEK Jaroslav213003711817161619171815
11MURPHY Ian850846113161121161715107
12SALAMEH Rami1352867108152023151718
13STREJČEK Jiří90005410715141812141519
14ČECHAL Petr850966931517222217
15MED Michal, jun.1011022901815172218
16ŠPAČEK Miloš101012289189161314109
17ŠŤASTNÝ Jan110042385191510141314
18KRAMPERA Tomáš41041879111317101414
19VLASÁK Josef1820093781016191599
20BALCÁREK Jiří185030772272025
21MANTLÍK Matěj182009170252223
22KOSTÍNEK Michal13526306917251215
23SVOBODA Martin85008167121581814
24AMBROŽ Marek7868486611181918
25SÜSS Vladimír916616616191615
26NOVÝ Miroslav18502506411162215
27FARKAŠ Martin5016646315171615
28HALÍK Martin13524786322121316
29ČERVENKA Marek90112361202021
30NOVÝ Matyáš18502536019111515
31BALCÁREK Vojtěch185030658132223
32DOLOG Miroslav78813158191524
33GIBSON Stanislav125096457191622
34BERAN Miroslav213002252121822
35HOLUB Miloslav185023550191318
36PŘIKRYL Jakub90114450211316
37TESAŘ Vlastimil10591350191318
38SIEGEL Ivo98040149171814
39LUKEŠ Martin213003946132013
40NĚMEČEK Jaroslav78259545151416
41TUVORA Josef86104745141219
42BLAŽÍČEK Oldřich9000194371719
43DLOUHÝ Miloslav85105342161610
44NOVOSAD Michal850756422022
45PETRÁŠ Radim98524642812157
46BOCHAROV Viacheslav1330225412219
47MÉN Miroslav1112629401921
48HANČL Tomáš8509693814915
49LINHART Jan91742381820
50HÁLA Jaroslav983607372116
51NOVOTNÝ Richard2130014371720
52PAROULEK Petr3012233781415
53ŠEFRNA Petr46035937131311
54SIXTA Petr2130074361917
55BUBENÍČEK Tomáš984134351421
56VOLDAN Petr2090014351916
57PAZDERA Pavel1802048342014
58HANOUSEK Matěj901099321814
59DAJČ Tomáš1820056311912
60HAMALČÍK Jan942570311120
61HÁLA Dominik985225301713
62HAVLÍČEK Lukáš18503403030
63JIROTKA Jaroslav2130006301317
64STŘÍTESKÝ Lukáš1010936291415
65GOTTWALD Tomáš720815281612
66PŘIKRYL Tomáš1352236281612
67MASOPUST Ondřej2070006277146
68BLECHA Petr206000725916
69MAREK Ondřej710339251411
70SAMEK Vlastimil785026251411
71TRDLICA Viktor781467251510
72ZBYTOVSKÝ Kryštof9427562525
73DROŽ Matěj8510392424
74SÝKORA Tomáš90112824159
75ŠATOPLECH Jakub851055241410
76KULJAČEK Milan8509742323
77LITERA Tomáš141075823914
78DÍK Pavel78513422913
79KÜNZEL Lukáš91840221111
80LAKNER Ján98263122814
81PETRŮ Tomáš11317412222
82KRČEK Eduard18027202121
83SOBEK Jiří21400122121
84STUCHLÍK Jiří18025222121
85KADLEC Jan9427312020
86MELICHAR Jan6634252020
87DOBROVSKÝ Jan13525701919
88DOLEJŠ Roman13903431919
89FIDRA Tomáš18015211919
94HOŠEK Petr6809641919
95POLANECKÝ Martin20200241919
96BENEDIKT Matěj9003751818
97ČERNICKÝ Jakub21300751818
98KUBIŠTA Pavel13527741818
99SAGÁL Ivan1048981818
100TUČNÝ Martin9006121818
101ŽOFÁK Pavel9010471818
102CARBOCH Jan8501051717
103NĚMEC Jiří918411717
104ŠIMÍK Alexandr21300331717
105ŠIŠKA Pavel11209771717
106ZRNÍK Robert8501041717
107BENEDIKT Petr9000701616
108JIRSA Petr5302741616
109KLAPUCH Bronislav13527001616
110KUBICA Slavomír14006651616
111PIVEC Luděk16301801616
112SZABÓ Tibor6808921616
113TARABA Jan7208451616
114TRAN THAN Thien917121616
115URBÁNEK Milan9848831616
116VOMOČIL Marek5015511616
117ELŠÍK Petr jr.8509131515
118LINHART Jan918521515
119ŠRAMOTA Petr21300421515
120BASÁK Michal16301861414
121BOHUSLAV Jaroslav9008821414
122ČÍŽEK Tomáš9000591414
123HOREŠOVSKÝ Šimon21300201414
124KRISTOFOVIČ Vladimír18200151414
125SLÍVKO Radek9009251414
126SOBÍŠEK Martin1207751414
127SPILKA Jan8906681414
128STRAKA Radek14005631414
129ŠIMEK Martin9009641414
130TRAN Tien913591414
131BARINKA Michal4311261313
132CAKL Miloslav18800251313
133JEŘÁBEK Pavel66170113130
134KOČÍ Jiří9824571313
135KUČERA Martin1049561313
136KÝN Petr9808321313
137MATOUŠEK Jiří1209811313
138SLAVÍK Jan919151313
139STANĚK Pavel9850901313
140SVOBODA Otto11315001313
141ŠIMEK David9009651313
142VACULÍK Martin9001221313
143FOREJTEK Petr5120991313
144ČERNÝ František409351212
145KRCH Josef4401631212
146LIN Alton Heng-Cheng1060821212
147SKLENAŘÍK Richard13525161212
148STIEBITZ Petr14112971212
149UHLÍK Vladimír18019931212
150BUBENÍK Jan11307981111
151MRŠTÍK Václav14005901111
152NOVÁK Jiří11208751111
153WAGNER Denis21300781111
154BOURA Vlastimil14113391010
155MONHART Pavel16503001010
156NAJMR Dag8510781010
157RANDÁČEK Martin1058631010
158PETRÍK Miroslav185030399
159ROHAN Ladislav112104299
160DROŽ Petr22082988
161HORÁK Rudolf104036188
162KNAIFL Tomáš213000777
163ČUPR Josef98056855
164ČUPR Josef98056844
165SEFZIG Jan164136100

Návod 😉
1. V tabulce můžete vyhledávat hráče pomocí okénka vpravo nahoře (pozor na diakritiku!).
2. Šipky v záhlaví sloupců umožňují celou tabulku řadit podle svého vlastního interesu ?