fbpx
Recenze hřišť

Držme Myštěvsi palce

80

V Myštěvsi je to už nějaký čas volajaké čudné. Třeba ceny feeček tu loni zveřejnili až někdy v květnu a letošní podmínky pro členy ještě nevypustili radši vůbec. Šušká se mezi členy ledasco o nevyjasněné představě o provozování a budoucnosti jako takové, a tuhle šuškandu ještě navíc prohlubují vlastnické změny s nečitelnými záměry. K tomu všemu se bohužel přidalo nedávné smutné úmrtí zakladatele. Nicméně, třeba se blýská na lepší časy, protože na normálně rigidním klubovém webu se objevila informace slibující informace.

…s blížícím se začátkem nové golfové sezóny bychom vám rádi přinesli několik důležitých informací o tom, co můžete očekávat od našeho klubu v nadcházejících měsících. Nejprve však bohužel s lítostí oznamujeme smutnou zprávu o úmrtí našeho váženého člena a zakladatele golfového klubu v Myštěvsi, pana Ing. Václava Piťhy. Přestože nás tato ztráta zasáhla, chceme vás ujistit, že vynakládáme maximální úsilí, abychom zajistili, že provoz hřiště bude pokračovat bez přerušení. (z webu hřiště)

O aktuálním stavu hřiště a jeho zázemí si můžete udělat představu sami z několika fotek. Pokud by to bylo málo, přidám odpověď osamoceného návštěvníka drivingu na otázku, jak je to tady se hrou: „No, jestli máte odvahu…?“

Držím Myštěvsi i místním palce. A nejen místním, spousta z nás tu odehrála jednu ze svých prvních her a spousta hráčů se sem ráda vracela za vlídnými podmínkami a klidem.

Tak ať to tu nedopadne jak ten věkovitý plakát Dobrého anděla roky visící naruby…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami