fbpx
Pravidla

Dva turnajové výsledky za den? Ano, ale bez ČGF!

62

Začátek roku byl plný pozitivních zpráv pro všechny, kdo rádi hrají golf a urputně se snaží udělat něco se svým hendikepem. Jedna z nich říká, že za den je možné odevzdat víc výsledků zahraných na 9 jamek.

6E143FCE-9E20-4989-B64C-C168501A8955A je to pravda. Ráno můžeme odehrát jednu devítku na úpravu a odpoledne si klidně dát ještě jednu. Pro golfové pacienty ideální scénář 🙂 No, tím ale všechna pozitiva končí a nemyslím tím fakt, že to většinou znamená dvě zhoršení za den 🙂 Pokud tahle perspektiva ještě nikoho neodradila, je totiž potřeba svést boj s ČGF. Ta si tohle vylepšení vymyslela a schválila v klopotném systému schůzí, ale tím to skončilo.

Federační server opakované přihlášení jeden den dál neumožňuje a tím pádem nedokáže zpracovat ani víc výsledků hráče v jeden den. Řešení existuje, ale předem upozorňuju, že vyžaduje hodně vůle a vyjednávacích schopností:

1) Musíme přesvědčit hřiště, že se nemůžeme přihlásit do turnaje, ale že ho chceme a můžeme jít. Už tohle je Hlava 22, protože vysvětlit modelce na recepci, že se nemůžu přihlásit, protože chci jít druhou devítku, a že mě má pustit, když o žádné (ani první) devítce v životě neslyšela… No nic. Že když dorazím na hřiště, bude už kapacita překročená a zkusí mě poslat pryč, o tom se pokusím radši nefantazírovat…

2) Pokud všechna protivenství okolo vstupu do turnaje překonáme, začne potíž s výsledky. Druhá hra totiž na server taky nejde zadat. Nezbývá než recepční opět prudit, teď ale s požadavkem na odeslání výsledku k ručnímu zpracování na ČGF.

3) A pak se teprve ukáže 🙂

Všichni zainteresovaní se momentálně modlí, aby takových sveřepých golfistů nebylo moc a objevovali se stejně málo, jako chyby na oddělení dr. Chocholouška. Osobně bych rád, aby jich bylo co nejvíc 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami