fbpx
Ostatní

Five Ten – vyražte na golf v těch nejlepších botách

Nemůžu začít jinak, než přiznáním. Abych dal něco do nabídky e-shopu, musí mě to nadchnout. A tyhle boty z Kalifornie to zvládli hned několikrát.

Jejich tvůrce seděl v roce 1985 v garáži a míchal si gumu na podrážky tak dlouho, až vyrobil tu nejlepší podešev na světě. S tím správným typem se totiž mimochodem udržíte i na skle. Navíc tahle guma skvěle tlumí nárazy a zpracování bot Five Ten… No to to je kapitola sama pro sebe. Zkrátka – nic lepšího jsem na noze nikdy neměl!

S Five Ten na golfu jsem najednou zjistil, že mě po něm nemusí bolet nohy. Že nemusím mít zrasovanej nehet na pravé noze po každém odpalu, že prostě najednou můžu myslet na úplně jiné věci. Takže Five Ten na golfu za to opravdu stojí. Proč by taky ne, když už je objevili sportovci v těch nejextrémnějších odvětvích jako je horolezectví, parašutismus nebo třeba sjezd a freestyle na kolech.

V čem jiném jít na golf, než v tom nejlepším?! 😉

Koukněte na e-shop a vyberte si. Další modely Five Ten jsou samozřejmě dostupné taky (více informací a kompletní sortiment k nahlédnutí na fiveten.com).

Štítky: 2016botyeshop
Předchozí příspěvek
Na cizím písečku – hra z jiného greenu nebo odpaliště
Následující příspěvek
Fotky a výsledky z 10. Kámoš Cupu 2016

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami