fbpx
Novinky Přátel golfu

Golfistka Hranatá pláče nad ztrátou motivace, my to napravíme!

158

Doba je praštěná… jak to říct líp, že jo? Do turnajového míče jsme si ještě letos nebouchli, každým dnem čekáme nějakou dobrou zprávu, ale zatím přicházejí spíš komplikace a k tomu neuvěřitelné počasí 😀

Přes všechny ekonomické nástrahy se ale podařilo to, co mi v lednu přišlo téměř nepředstavitelné – letošní turnaje jsou zadotované v rekordní výši (aktuálně už přes 900 000 Kč) a navíc se podařilo pro nejlepší ve všech túrách shromáždit skutečně hodnotné a jedinečné kousky.

Přes to všechno už se objevily ale první nářky – letos nově koedukovaný žebříček Kámoš Cupu prý znevýhodnil děvčata proti mužům a paní Hranatá dokonce otevřeně promluvila o ztrátě motivace (jméno hráčky je změněno, ale redakce samozřejmě její skutečné jméno zná ?).

Tak jsme si podle lehce parafrázovaného klasika řekli – my vám tu motivaci přivezeme! …teda vrátíme! Alespoň v mezích možností 😉

Samozřejmostí je, že ani letos nejlepší muž a žena nepřijdou o svojí oblíbenou a unikátní trofej Kámoš Cupu, kterou udělujeme už od roku 2010! A teď ta přidaná motivace – k trofejím jsou připraveny speciální „vítězné balíčky“ ? v hodnotě více než 4000 Kč!

Doufám, že je to dobrá zpráva, a že jsou od téhle chvíle všichni znevýhodnění o něco veselejší 🙂

Tak co, jak to letos dopadne, kdo si rozebere výhry a trofeje? Kompletní přehled toho, o co hrajeme je k vidění tady 😉

P.S.: Paní Hranaté nakonec děkuju za inspiraci a impulz k vylepšení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami