fbpx
Novinky Přátel golfu

Golfový vozík a vyhlídkový let pro vítěze Order of Merit 2023!

30

Po několika úspěšných ročnících je tu zase pěkně vytuněná verze Order of Merit! A jak vyhrát? Každý výsledek odehraný na túrách Klubu přátel golfu automaticky počítá právě i do Order of Merit. A nejde o účast, ale jen a jen o výkon! Jak je to možné? A jak to funguje?

Tak především co za to v roce 2023…

  • rozhodně originální, nepřehlédnutelnou putovní trofej od našich klubových výtvarníků
  • špičkový vozík Bag Boy Nitron v hodnotě 7 500 Kč od Golf pro všechny.cz
  • vyhlídkový let pro 2 osoby na 40 minut v hodnotě 5 300 Kč od F AIR

Systém je ten nejjednodušší, co vůbec existuje. Kdokoli se zúčastní jakéhokoli z turnajů, zúčastní se zároveň i Order of Merit. A tam se mu započítají pouze plusové stably. Tedy to, co uhrál nad 36, resp. nad 18 u devítijamkového turnaje. No a na konci bude vítěz. Do pořadí se započítávají výsledky z více než 155 turnajů – stačí přijít například na Kámoš Cup, Eggo Cup, Devítkovou tour nebo na Lama Open a jste ve hře! 🙂

Order of Merit – to je 155 turnajů, 11 hřišť a 4 tour… A vyhrát ji může klidně někdo „jen“ za jedno jediné povedené kolo. Order of Merit – rozhoduje výkon!

Žebříčky jsou aktualizovány od dubna do prosince, a to obvykle ve čtvrtek. V případě rovnosti výsledků rozhodne o konečném pořadí lepší poslední výsledek (pozdější datum nenulového zápisu), ev. vyšší počet započtených nenulových her.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami