fbpx
Novinky Přátel golfu

Indoorový Carpet Cup začíná 2. listopadu

Ano, začínáme už ve čtvrtek 2. listopadu a čeká nás celkem 18 skvělých večerů ve Sportcentru Step! Prostě každý týden vždy ve čtvrtek, a to hlavně pro radost a až do půlky března 🙂 No a k tomu ještě ceny! 😉

Těšte se na thajské masáže Zenergy, míče od Golf pro všechny, skvělá vína, čerstvé štrúdly ze Žižkovské štrúdlárny a další milá překvapení ? Samozřejmě taky počítáme a bojujeme i o ceny v celkovém žebříčku! Na vítěze čeká členství v Klubu přátel golfu na rok 2018 v hodnotě 5500 Kč (s volnou hrou v Terezíně a Staré Boleslavi). Hráči na druhých místech dostanou prodloužený víkend pro 2 v za 4000 Kč penzionu Sunski v Harrachově v letní sezóně 2018. No a pro šťastlivce na třetích místech máme členství v Klubu přátel golfu na rok 2018 v hodnotě 1500 Kč.

Startovku sestavujeme na místě podle přání příchozích. Konec registrace je v 18.45, start v 19.00 canonem všichni z jamky číslo 1! ? Hraje se na rány s vyrovnáním HCP (max. 36). Kategorie je na jednotlivých turnajích společná 0–54, muži a ženy z různých odpališť… Pro 3 nejlepší jsou vždy připraveny milé (a dobré) ceny! ?

Jak se počítá celkový žebříček, když se hraje na rány s vyrovnáním? Je to snadné, podle svého umístění na jednotlivých turnajích si nejlepší mezi muži i ženami započítají do žebříčku následující body:

1. 20 bodů
2. 15 bodů
3. 10 bodů
Hráči na dalších místech si pak všichni připíší 5 bodů.

Vítězem se stane muž a žena, kteří budou mít po odehrání všech turnajů nejvíc bodů. V případě rovnosti bodů po odehrání všech 18 turnajů rozhodne o celkovém vítězi play off hrané na 9 jamek.

Štítky: 182018carpet cupindoorturnaje
Předchozí příspěvek
Konec hry za cvičný švih na odpališti?
Následující příspěvek
Počítat rány nebo stably????

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami