fbpx
Novinky Přátel golfu

Kamarádi z Harrachova stále lyžují 😉

42

Chodili jste na indoroový Carpet Cup? Dal se na něm vyhrát i celodenní skipas do Harrachova. Tohle mi z něj zrovna píšou ?

„Zatímco nížiny už naplno ovládlo jaro, v horách je pořád dost sněhu a nižší teploty přes noc zaručují, že si i teď zimní zábavu všeho druhu můžete naplno užít. V Harrachově je na sjezdovce stále 30 centimetrů a přestože jižní svahy pomalu odtávají, ten severní je stále v plné kondici. Na něm bude až do Velikonoc otevřená Červená II a příjemně si na ní zalyžujete i po obědě. Sníh tu totiž měkne podstatně pomaleji a proto se sjezdovce právem přezdívá harrachovský ledovec.

Postupně odtávající cesty umožňují už i pohodlné procházky. Mnoho návštěvníků v těchto dnech kromě lyžařské výbavy balí na cestu do Harrachova i kolo. Ráno vyrazí na manšestrové svahy, v poledne si odpočinou na lehátku na vrcholu Čertovy hory a odpoledne dají pár kilometrů v sedle.

Tak neváhejte a přijeďte na trochu sluníčka do hor. Stojí to za to 🙂

A nezapomínejte, že Harrachov není jen zimní středisko, také v létě u nás umí být krásně. Každodenní letní provoz lanovky v Harrachově zahajujeme na 1. máje!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami