fbpx
OstatníRecenze hřišť

Kolik stojí golf na českých hřištích v roce 2017

Je tu začátek sezóny a s ním nejoblíbenější příspěvek tohohle blogu – jediný kompletní přehled cen českých hřišť. Myslím, že zaujme i letos 🙂

A nějaké komentáře? Překvapení, která stojí za upozornění?

Z celkového pohledu je neuvěřitelné, že průměrná cena fee druhý rok po sobě klesla. Tím pádem je jasné, že asi zase někdo zlevnil 🙂 Z těch nejzajímavější (nebo nejrozumnějších?) stojí za zmínku významné poklesy cen na Čertově břemeni, v Hostivaři, Písku a Molitorově. Téměř zázračný je i fakt, že hned na 7 hřištích je možné zahrát si sobotních 18 jamek do 300 Kč!!!

No, a pak se samozřejmě našlo několil smělců, kteří neodolali a zdražili. Letos to není většinou až tak razantní nebo překvapivé, aby to stálo za mnoho slov. Tady jsou aspoň ty největší perly:
– Cihelny
– Sokolov
– Hradec Králové
– Ostravice
– Lázně Bohdaneč

Letošního Oskara v téhle soutěži jednoznačně získávají Cihelny zvýšením ceny o čtyři stovky na rovných 1800 Kč 😉

Jo, a ne všechny jamky zůstaly letos na svých místech 🙂 Samozřejmě především otevírá Panorama Kácov, kde nabízejí 3 devítky. Benátky pak mají nově znormovanou akademii, Botanika přidala 3 naprosto šílené jamky a celkem jich má teď 12, nově jsou znormována cvičná hřiště v Jihlavě (6 jamek) a ve Městě Albrechtice (6).

O hvězdných chvílích Nové Ameriky se toho už psalo dost. Tak jen pro přesnost – loni zmenšili hřiště o 1/3 a o 1/3 zdražili. Evidentně to nepomohlo, protože od letošního jara je klub zrušen, hřiště uzavřené a měl by tu vzniknout 100% privátní klub. Takže se sem už budeme moct chodit koukat jen jako do zoologické.
Nenápadně se nám vytrací i hřiště na brněnském Automotodromu. Aktuálně tu už místo 9 mají jen 6 jamek a nejde získat žádné další informace. A to ani o ceně fee. Takže u Automotodromu najdete jedinou neověřenou cenu v celé tabulce a uvádíme ji v loňské výši…

Důležitá poznámka:
Přehled obsahuje všechna znormovaná a veřejně přístupná hřiště.
Veškeré uvedené ceny jsou čerpány z webů hřišť k dubnu 2017. V průběhu roku může dojít k jejich úpravám, ty už tento přehled ale neeviduje.

Oprava:
Město Albrechtice se dostalo do přehledu nedopatřením – ke dni zpracování nebylo znormováno.

Štítky: 1820179hřištěrecenze
Předchozí příspěvek
Hendikep, golfový egometr…
Následující příspěvek
Hlavní ceny Kámoš Cupu 2017

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami