fbpx
Recenze hřišť

Kunětická Hora 2019 – proklatě dlouhá procházka (recenze)

217

[wpgmza id=“2″]

Název: Kunětická Hora
Lokalita: Dříteč
Celkový verdikt: 4,0

Dostupnost/příjezd: po D11 až na Exit 84, dále po D35 na obrovský kruhák a z něj po „dálniční“ I/34 na Pardubice, na 1. sjezdu odbočit na Hrobice, dále přes Hradiště na Písku, Němčice a Dříteč ke hřišti (9 km od „dálnice“)
Čas dojezdu z centra Prahy:
 80 minut

Fee 18 jamek středa: 1300 Kč
Fee 18 jamek sobota: 1600 Kč

Hodnocení:
– design: 4
– údržba: 4
– personál: 4
– občerstvení: 4
– celkový poměr cena/výkon: 4

Popis:
Dlouhatánská, ale absolutně rovná osmnáctka postavená na zrekultivované vyvýšenině nedaleko hradu Kunětická Hora. Délka hřiště a jeho překážky tu byly dlouhodobě velkou brzdou pro plynulost hry, takže došlo k revoluční změně – záměně žlutých a modrých odpališť. A fígl je to skvělý. I pro podprůměrného hráče je teď hřiště ze žlutých nejen hratelné, ale i zábavné. O ztrátě strachu z první rány na většině odpališť nemluvě 🙂

Názor autora:
„Na Kuňce ti je rozum k ničemu, tam potřebuješ bejt hlavně dlouhej!“, pravil nedávno kamarád se singl hendikepem. Tohle hřiště je vyhlášené svojí délkou, počtem bunkrů, vysokými nesekanými plochami, ale i určitou jednotvárností danou zasazením do absolutní roviny. Délka rány je tu pak skutečně základem úspěchu. Dlouhodobě je Kuňka populární i pro poměrně vysokou kvalitu údržby…

Zajímavosti hřiště:
Písek, může být zajímavostí písek? Ať tak nebo tak, rozhodně se skláním před úsilím, péčí a náklady, které stojí udržet tohle obří pískoviště v tak skvělém stavu. Každopádně množství a členitost bunkrů jsou to, co majitel hřiště sám od začátku nejvíc vyzdvihuje, takže asi jsou tou největší zajímavostí Kunětické Hory?

Atrakce v okolí:
Tenhle kraj je cyklistům a inlajnistům doslova zaslíbený – hned okolo hřiště vede krásná stezka, ale zdaleka tu není jediná. Na dohled je hrad Kunětická Hora a o pískovny vhodné ke koupáním tu zakopneme doslova na každém kroku.

Poznámka k hodnocení:
Jednotlivé kategorie dostávají body – 5 je nejlepší, 1 nejhorší. Celkový verdikt je jednoduchým aritmetickým průměrem ze všech ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami