fbpx
Novinky Přátel golfu

Letos rozdáme 855 800 Kč! Kdo vyhrál tipařskou soutěž?

81

Je to neuvěřitelné, ještě jsme letos vlastně ani nezačali, a já mám obrovskou radost… I v současném bláznivém období se nám totiž podařilo připravit nadcházející golfovou sezonu jako každou jinou. A dík za to patří jen a jen našim laskavým a velkorysým partnerům, kteří přispěli rozhodující měrou – skvělými cenami pro nejlepší, ale taky třeba i občerstvením. A protože zatím ještě čekáme na oficiální startovní výstřel, zkusili jsme si trochu zasoutěžit.

A o co? No přeci o křídla do nadcházející sezony, o karton Red Bullu. A k tomu navíc ještě o tucet míčů Bridgestone, které věnovalo hřiště, kde členové Klubu přátel golfu letos stráví nejvíc času. A to budou stoprocentně Slapy 😉

Obě ceny vyhrál ten, kdo se svým tipem přiblížil nejblíž celkové částce věnované našimi partnery do letos naplánovaných turnajů – máme jich připravených na 155 na 9 i 18 jamek, hrát budeme na 12 hřištích v celkem 4 túrách.

Tak, a teď ta otázka:
V jaké celkové hodnotě přispěli partneři na ceny a občerstvení do naší letošní turnajové sezony?

Tipů bylo nepřeberné množství 😀 A pestré množství! I když, popravdě, naprostá většina podstatně níž, než za kolik se nám letos podařilo shromáždit ceny, ale i trochu občerstvení… A jaká že tedy byla správná odpověď?

855 800 Kč

Nejblíž se trefil a vítězem se stává
Aleš Pinka (859 682 Kč)

Moc gratulujeme a těšíme se všichni brzy na viděnou na golfu!

A ještě něco málo k pravidlům..

Do soutěže je možné poslat pouze 1 odpověď za 1 účastníka. V případě rovnosti více vítězných tipů o výherci rozhodne los.

Uzávěrka soutěže je v úterý 13. dubna ve 20 hodin – výsledky najdete na našem webu, soutěžící samozřejmě taky ve své mailu ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami