fbpx
Novinky Přátel golfuOstatní

Nebaví vás přidávání turnajů do kalendáře? Zkuste to jinak.

Máte to taky tak? Ten odpor ke chvíli, kdy musíte do kalendáře přidat turnaje, které jste si před sezónu vyhlédli a rádi byste na ně dorazili? Naštěstí se to dá vyřešit i jinak.

Klasická metoda je na jedné straně otevřený web s jejich výpisem, ve druhém okně vlastní kalendář, telefon, tablet a ťukat a ťukat… Datum, místo, ti více organizovaní ještě název a spoustu dalších nezbytností.

Jak to navléknout jinak a hlavně jednodušeji? Naimportujte si všechny turnaje do svého kalendáře tak, jak jsem to udělal já a ušetříte opravdu spoustu času. A nervů 🙂

Když si např. na svém Macu otevřete Kalendář – wokenní počítače to pochopitelně umí taky, jen mají tlačítka jinde 🙂 – klikněte na File a potom na New Calendar Subscription… Otevře se dialog pro vložení adresy kalendáře. Sem stačí překopírovat tu, kde se správný kalendář nachází. V případě Klubu přátel golfu, Kámoš Cupu, Eggo Cupu, HCP Cupu je to adresa ve tvaru https://pratelegolfu.cz/events.ics

Pak už zbývá poslední záložka, kde si můžete nový kalendář podle svého pojmenovat. Třeba „Golfové turnaje“? 😉 No, a je to „OK“ – hotovo, všechny turnaje jsou na svém místě!

Obdobně je můžete naimportovoat i do dalších kalendářů – Outooku, Google kalendáře a tak dále a tak dále…

4 komentáře. Nechte nové

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.
Menu