fbpx
Ostatní

Nejlepší hřiště?

Hm, tak tohle téma si v sobě řeším už hodně dlouho. Jaké hřiště je u nás nejlepší, nejpopulárnější? Pokud takové opravdu je, pak podle čeho?

IMG_2626Dobře, vím, je to subjektivní, ale stejně – podle ceny, designu, kvality údržby, chování personálu? Osobně si každou z kategorií známkuju jako ve škole a pak si ze všech dělám průměr, ale pořád je to jen můj osobní postoj. Je ale objektivní řešení, výsledek?

Je, myslím, že určitě je, dokonce je jím stará pravda, kterou všichni známe, používáme, jen si jí často neuvědomujeme. Celé kouzlo mi došlo jedno léto, kdy jsem z pracovních důvodů potřeboval navštívit třeba i 8–10 areálů za den a v tomhle kalupu jsem je nakonec objel všechny. Některé jsem znal, u některých jsem jen věděl, jakou úroveň čekat, ale přesto mě tenhle v čase ucelený pohled překvapil.

Najednou jsem pochopil a viděl, která z českých hřišť jsou ta nejlepší – jsou to ta, kde jsou lidi! Často to nejsou hřiště ve všech parametrech excelentní, natož nejlepší, ale rozhodně jsou to areály, kde se dobře žije, a kterým jejich návštěvník dílčí nedokonalost odpustí, protože… je tam celkově skvěle!

Chceme si dobře zahrát? Vybírejme stejně jako hospodu, kde se chceme dobře najíst – místo, kde je často plné parkoviště nás určitě nezklame!

…rozdělte se o svou zkušenost – kde už byste nikdy nechtěli zaparkovat, i když je tam prázdno, a kde třeba zase naopak praská parkoviště ve švech? 😉

Štítky: 2016hřištěrecenze
Předchozí příspěvek
Půlmistři Kámoš Cupu 2016!
Následující příspěvek
Fotky a výsledky z 5. Eggo Cupu 2016 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami