fbpx
Recenze hřišť

Nová hřiště pro rok 2018?

Patříte mezi ty, kteří musí být na každém nově otevřeném hřišti mezi prvními? Tak si naplánujte na rok 2018 hned 3 místa. Tedy možná… pokud všechno klapne. Pak by se totiž mohla otevřít 3 hřiště. Jen dostat se na jedno z nich to bude asi dost oříšek 😀

Takže co by se mohlo v příštím roce urodit?

Twin Chapels, Praha -Vinoř
Tady se už dlouho něco chystá 🙂 Mělo by to být celkem 18 + 9 jamek. Jen na místě je to takové… no, jak stavba před rokem 89. Nic moc se tam neděje, co se postaví, to se rozpadne, co se nepostaví, to se odloží na další rok. Aktuální info říká, že by se mohlo začít na jaře sít a tedy něco na podzim…?

Prague Oaks, Nebřenice
Rozsáhlý ultramegašpičkový rezidenční areál budovaný nedaleko Velkých Popovic u D1. Součástí by vedle hotelu, zámku (atd., atd., atd.) mělo být i 18 jamek s licencí PGA National. Na podzim by se snad mohlo otevřít prvních 9. Jen radost kalí fakt, že tak trochu v modelu „Casa Serena“ – hřiště jen pro členy a hotelové hosty.

Dolní Dobrouč
Zapadlý kraj mezi Ústím nad Orlicí a Orlickými horami schovává ve svých údolích hodně zajímavý projekt – pravděpodobně velmi krásnou sportovní 18, která mnohým připomíná Ypsilonku. Mě se na věci líbí, že za ní stojí konkrétní člověk se jménem a úspěchy v rodiiném podnikání právě v místě. To je nadšení golfisty, před kterým je potřeba se sklonit!

Štítky: 2018hřiště
Předchozí příspěvek
Záhada roční kontroly hendikepu
Následující příspěvek
Rezervační systém volné hry pro rok 2018

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami