fbpx
Ostatní

Nový rezervační portál Týčko spuštěn

301

Po více než roce příprav a zkušebního provozu spatřil světlo světa nový rezervační systém s velkou ambicí rozšířit se na česká hřiště – Týčko.cz

Za Týčkem najdeme Tomáše Vrbického a Jirku Novosada (exmanažer z Čeladné a Lorety), kteří rezervační systém logicky přidali vedle dalších golfových systémů, které vyvíjejí v rámci společnosti GolferIS. Úloha Týčka je poměrně jednoduchá – být alternativou TeeTimu, a to pro hřiště za podstatně výhodnějších finančních podmínek. A to chlapci splnili 🙂 Nicméně pravdou je, že se jedná o rozjezd postupný a funkce zatím nejsou zdaleka tak komplexní jako u TeeTimu. A to je zatím řeč jen o pohledu hráčů. Pak jsou tady taky potřeby hřišť spojené s vedením skladových zásob apod.

Z mnoha stran zazněla před sezónou obava o roztříštěnosti, ztráty přehlednosti atd. Myslím, že rezervační rozcestník na všechna hřiště v ČR, který teď Týčko nabízí, je dobrá cesta. Jedním proklikem se dostaneme na vlastní rezervační stránku hřiště bez ohledu na to, který systém používá. A to teď máme v Čechách hned možných 5 variant – TeeTime, Týčko, žádné on-line řešení a vlastní systémy (např. Hodkovičky, Hukvaldy).

Uvidíme tedy dál, protože nezbývá než se nechat překvapit dodělávanou mobilní aplikací a postupným doplňováním dalších avizovaných funkcí (elektronická členská karta, Osobní stránka golfisty, turnajová agenda…)

S rezervacemi přes Týčko se můžete setkat na 20–30 hřištích od velkých jako je Karlštějn, Dýšina, Cihelny, až po menší  jako je např. Kotlina nebo Hořehledy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami