fbpx
Novinky Přátel golfu

Od listopadu do března hrajeme Carpet Cup a Yetti Tour

36

Ano, zima je tu, začíná období čtvrtečních golfových večírků a nedělních golfových taškařic ? Carpet Cup startuje už 2. listopadu a Yetti Tour začíná v neděli 5.!

A co čekat od Carpet Cupu?

Samozřejmě oblíbenou šňůru 18 indoorových turnajů. Hraje se vždy ve čtvrtek ve Sportcentru Step, a to hlavně pro radost ? Proto startovku sestavujeme na místě podle přání příchozích. Konec registrace je v 18.45, start v 19.00 canonem všichni z jamky číslo 1! ?

Letos soutěžíme pod heslem „Vyhrávejte, celou zimu s námi sbírejte vítězné vouchery do S Optic a složte si z nich své brýle!“ V každém z turnajů proto rozdáváme vouchery na nákup brýlí v S Optic, ale i minimechária od Atelieru 26, vína z Vinistore.cz, spoustu čokolády a hlavně čerstvé štrúdly ze Žižkovské štrúdlárny 😉

Pro celkové vítěze obou kategorií máme členství v Klubu přátel golfu na rok 2024 v hodnotě 4990 Kč se 3 feečky na 3 hřiště (Česká Lípa, Mstětice, Ypsilon). Hráči na druhých a třetích místech dostanou členství za 1890 Kč ? Členství je možné věnovat dál nebo si dokoupit vyšší model.

A jak se hraje Yetti Tour?

Ta je tu už tradičně pro všechny co si i v zimě rádi zajdou ven 😉 Každou druhou neděli hrajeme celkem 10 turnajů a letos k  nim máme na Nový rok ještě 11., bonusový…

Celou túru odehrajeme ve Staré Boleslavi, kde se hraje za jakýchkoli podmínek celou zimu 😉 Protože proč nehrát i v zimě, že? 😉 Pokud to jde, hrajem samozřejmě na úpravu hendikepu, v případě zimních greenů „jen“ do žebříčku. Ale na konci čeká super cena – členství v Klubu přátel golfu na rok 2024 v hodnotě 4990 Kč se 3 feečky na 3 hřiště (Česká Lípa, Mstětice, Ypsilon)!

Tak co, půjdete do toho letos s námi? 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami