fbpx
Novinky Přátel golfu

Order of Merit 2021, žebříček ze 155 turnajů!

148

Po několika úspěšných ročnících se narodila pěkně vytuněná verze Golfové ligy – Order of Merit 2021! A není to jen o „přebarveném“ logu, pořádně jsme šlápli i do cen pro vítěze, ale to fungující a prověřené samozřejmě zůstalo 😉 To logo je ale každopádně krásné – elegantní, golfově konzervativní s vyobrazením neodolatelného golfového boha 😉 Ten je doma v lese, najdete v něm spoutu síly, jedovatosti, ale i kus birdie, prostě golf se vším všudy 😉

A jak tedy Order of Merit vyhrát? Každý výsledek odehraný na túrách Klubu přátel golfu automaticky počítá právě i do Order of Merit. A nejde o účast, ale jen a jen o výkon! Jak je to možné? A jak to funguje?

Tak především co za to…

  • rozhodně originální, nepřehlédnutelnou putovní trofej od našich klubových výtvarníků
  • k tomu nejvyšší členství v Klubu přátel golfu na rok 2022 v minimální hodnotě 6990 Kč
  • komu čest, tomu čest, takže profesionální focení od Tomáše Moudrého v hodnotě 6000 Kč
  • a přidáme ještě voňavé ? koberce do auta od Moparshop.cz

Systém je ten nejjednodušší, co vůbec existuje. Kdokoli se zúčastní jakéhokoli z turnajů, zúčastní se zároveň i Order of Merit. A tam se mu započítají pouze plusové stably. Tedy to, co uhrál nad 36, resp. nad 18 u devítijamkového turnaje. No a na konci bude vítěz. Do pořadí se započítávají výsledky z více než 155 turnajů – stačí přijít například na Kámoš Cup, Eggo Cup, Devítkovou tour nebo na Lama Open a jste ve hře! ?

Order of Merit – to je 155 turnajů, 12 hřišť a 4 tour… A vyhrát ji může klidně někdo „jen“ za jedno jediné povedené kolo. Order of Merit – rozhoduje výkon!

Žebříčky jsou aktualizovány od dubna do prosince, a to obvykle ve čtvrtek. V případě rovnosti výsledků rozhodne o konečném pořadí lepší poslední výsledek (pozdější datum nenulového zápisu), ev. vyšší počet započtených nenulových her.

Do celkových žebříčků jsou započteny i nesoutěžní výsledky zahrané v termínu a na hřišti podle původního oficiálního kalendáře tour (Covid).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami