fbpx
Novinky Přátel golfu

Order of Merit 2023. And the winner is…!

34

Opravdu až 20. prosinec uzavřel náš celoroční žebříček Order of Merit. Byly sečteny všechny plusové stably z našich letošních 159 turnajů a výsledek je nejen jednoznačný, ale hlavně o parník!

V 6. ročníku Order  of Merit zvítězila Barbara Schwarzová famózním skóre 62 bodů!

Naše gratulace ale rozhodně patří všem! Stejně jako velký dík za přízeň a podporu. Na viděnou na golfu se ale těšíme už brzy, protože hned na začátku ledna pokračuje nejen náš indoorový Carpet Cup, ale i Yetti Tour… 😉

Šestý ročník a jeho pořadí

Poř.JménoRegistraceBodyTurnaje (159)131130129128127126125124123122121120119118117116115114113112111110109108107106105104103102101100MKLPGO99989796959412 EC93929111 EC9089888711 KC868584BHT8382818010 KC79787710 EC767574739 KC7271709 EC696867668 KC6564638 EC626160597 KC5857567 EC555453526 KC5150496 EC4847465 EC4544434 EC42414039SS95 KC3837362 LO353433324 KC313029282726253 KC2423221 LO3 EC212019182 KC1716152 EC141312111 KC10981 EC7654321
1SCHWARZOVÁ Barbara122010396266400000000000100000300104003200003010007050000430200205001470000000
2SVOBODA Martin8500081488600200000300030000220100030001000001000000020010100020100203000005000020030000020005001
3WATIER Josef213003003733100305350001022330200002000140000
4KARAS Tomáš2130025837641000005000000002033300001000000401030130010000000023000000000100
5SMÍTKA Ivan21300108342901000030803404007030000010000
6ULRICH Siegfried78107003111106004015014
7NAVRÁTIL Jan213002082812661033030600
8FARKAŠ Vladislav90012322145000022000000001300000300000000001030020400000
9JINDRÁK Karel12200669212034402010001000300030
10PÁTKOVÁ Jana9811454219915040020
11KUČERA Ondřej900056021121
12HLOUCH Martin9811544212210
13MANTLÍK Matěj182000911927100100125200300002002000000
14JEŘÁBEK Pavel66017011915443300000000500
15NEKULOVÁ Pavlína2130003118430002000000010000060003000020400000000000000
16PRUŽINA Vladislav213002161739100016000300000010004000000000000001000
17DANIŠOVÁ Marie125031541721036050000000000110100
18GIORGINIOVÁ Denisa213000051739000014306000000000000120000000000000000
19MENGER Jindřich2130024616416000
20HAVEJ David2130015016101605020200
21BALCÁREK Jiří21300146153510100101000000000100004320000001000
22PALOČKO Jozef981156215130020035000302
23BRABCOVÁ Sanda21300169158001000500
24PROCHÁZKA Pavel2130029015100040040205
25KNAIFL Tomáš213000071530000000000303007000000000020000
26HAJDUČÍK Martin6801629159300000570
27POHL Karel18500030152015
28HOSKOVEC Václav980285314160020100500060000
29FLEMMING Zdeněk4603239132001020000010005400000
30ŽATECKÁ Jitka21300112136037030
31ČUPR Josef9800568131000001120000
32SLIVKOVÁ Petra2230017813500157
33BAROCH Miloš80109112220000105000000220010100
34KOVAŘÍK Otto185005021242460
35TUREK Martin1940050311250000003003110000000030000
36VLASÁK Josef2130018511250001502100001000000010000
37HANOUSEK Matěj1030082711130210100131002
38ZÁBRANSKÝ Jiří660390411111
39ŠKULTÉTY Jiří16402873102010
40ŠEVÍT František9808687109011204002
41NĚMEC Jaroslav9808958101100201040030
42VALTR Evžen98085841070040600
43PROCHÁZKOVÁ Věra7810608103073
44ZELINKA Daniel900138810110
45KOCMÁNEK Jiří78021119160000010301002200
46VALTR Jan98085859100200000034
47STEHLÍK Jan5002574919
48MOTTL Tomáš90013399290
49VOBOROVÁ Denisa66033488250800000000000000000000000
50TUČEK Zdeněk80063881402060000000000
51ŠEBEK Jan9808174870000080
52BUREŠ Michal164025718132060000000000
53BENEŠ Tobias90012918280
54MALÝ Viktor9810707818
55ŠUSTOVÁ Petra850072883440
56SÝKORA Pavel6800684818
57HLOUCH Štěpán9811464770000700
58TOMÁŠEK Max302359770210004
59KUBÍK Dominik9000470770050200
60KRAMPERA Tomáš4100418718000204000100000000
61NEJEDLÝ Adam0717
62ŠIMEK Adam141016557234
63STŘÍTESKÝ Lukáš9810352717
64JIRÁSKO Milan780571679000103012
65MUSALOVÁ Jana7809914717
66ALTMAN Petr57011217500043
67STRAKA Radek1120037271700000000012040000
68ŠVESTKA Václav9805256747000
69KOLÍNSKÝ Jan90012747243
70SKALOVÁ Petra1640131366040110
71KOUBA Jaroslav680166466300120
72HOLEČEK František163006966800220002
73POKORNÝ Štěpán1640102866201003
74HALDA Jaroslav98009816206
75NOVOTNÁ Jana21300305642040
76KAPLAN Vlastimil98053146100060000000
77ŠEFRNA Petr2130026669000006000
78KUBÁT Jan98012876800310200
79HOŠEK Petr21300289640060
80HOLÁNEK Dominik19400413616
81TUČKOVÁ Irena9000037612000000600000
82PETROVÁ Alena1250321563006
83TEMR Jan9805179616
84SNIEGOŇ David9001359616
85PETR Dominik12503216616
86HOLÝ Marek19400525616
87NOVOTNÁ Iveta2130024763051
88SUDKOVÁ Jana14000092616
89POCAR Jan16500348616
90NAMMURA Ratib22600076616
91LAUBE Alois850124051401000000040000
92ROZÍNEK Martin9811209540203
93KRUPÁR Ladislav1850028156000500
94ŠINDELÁŘ Michal1007535515
95HUDSKÝ Jan140066153320
96ČERNICKÝ Jakub213000755163000001000000001
97MUSILOVÁ Petra112011795214
98BUDIL Jan112004295205
99MAŠEK Vojtěch1120009353050
100HOCEK Martin213000385130005000000000
101KOUBOVÁ Anna98081725205
102HOVORKA Pavel jr.6301376515
103SPUDICH Jiří9800407515
104MONHARTOVÁ Zuzana213000245505000
105NESTAREC Lukáš9810322515
106KLECAROVÁ Barbora213002995223
107NYKL Pavel68005495250
108RIEGER Vojtěch164029305250
109ZRNÍK Robert85001045205
110MACEK Šimon22400006515
111CINTL Matěj106008195223
112DLASK Marek9810359515
113ZBOŘIL Martin20300228515
114KUNCOVÁ Lucie9810363440004
115DOLEŽAL Zdeněk164012854810210000
116JIROTKA Jaroslav21300006412000012001000
117RUTAR Pavel780981946110200
118MUSAL Jan78099154204
119JANOUŠKOVÁ Kateřina98104514204
120KUČERA Tomáš100000824204
121BURDA Filip680120449010003000
122HANUŠOVÁ Monika10301698414
123GAJDOŠOVÁ Petra9810456414
124POULOVÁ Taťána11200432414
125PETROŠ Martin9806591414
126TRUHLÁŘOVÁ Dana6800943414
127PETŘINA Vojtěch Pavel6800929414
128SLOVÁČEK René98115914240
129ŠESTÁK Petr14101094414
130POLÍVKOVÁ Kamila970047533012
131SZABÓ Tibor680089231100011000010
132VÁCHA Miroslav103015663800001002
133KŠÍKALOVÁ Jana1800363633210
134BOHUSLAV Jaroslav90008823203
135VÁŇA Filip18003639313
136BLAŠKO Oleg680105933300
137BLAŠKOVÁ Marcela68010583501200
138DANÍČEK Pavel5002366313
139HALÍK Martin164025723130002001000000
140BALARIA Abhishek1640189636011010
141KOUBOVÁ Miroslava980588233003
142POHANKA František9001374313
143KATZOVÁ Ilona21300049343000
144STEHNO Jan6801278313
145PETRŮ Tomáš11301741313
146SKŘIVÁNKOVÁ Zuzana21300113312000000030000
147MAURER Petr7810272343000
148LIPPERT Zdeněk9808213313
149KAREL Jan51020523230
150NEDBÁLKOVÁ Barbora19400386313
151TREFIL Michael122012203203
152VELEBA Lubor680042533003
153MENCL Pavel10076363203
154PĚNKA Zbyněk85001163230
155BOBEK Roman9810609313
156HAMETOVÁ Tereza12201547313
157HÝLA Pavel9807237313
158LEE Woojung5002519313
159BOHIN Michael9700256313
160VARAGYA Erika9808130313
161FALTA Jiří98023313212
162SOUKAL Josef9807966340300
163AUST Václav6603662313
164VOPÁLENSKÝ Tomáš164018113203
165ČERVENÝ Martin6801195313
166KUBÁTOVÁ Magdalena2130025026000020
167BOHUSLAVOVÁ Lea90008832202
168KATSAROSOVÁ Radka9803278240002
169LIBERDA Jiří9001364212
170HANOUSEK Josef1030074526002000
171BARÁK Martin8500731270200000
172ŠOLTYS Vladimír70002432520000
173MAREK Ondřej710033926000002
174MURAS Roman16401169212000000001010
175PARÁKOVÁ Marie98089572100020000000
176KOMISARENKO Tatjana11200986270000200
177STARÝ Jan90003062501100
178BÍLEK Jaroslav13600432240011
179PŘIBYL Petr167001392202
180MALÝ Zbyněk9801738212
181KAREL Matyáš51021272202
182LÖRINCZY Sandra6801571242000
183MÍČEK Ondřej6801032240011
184DVOŘÁKOVÁ Radka98076552220
185RYS Libor180061702202
186ZÁBRANSKÁ Kateřina6603891212
187LINEK Petr12503411212
188MÍŠENSKÝ Martin12503412212
189TUHÁČEK Martin680112823011
190SLÍVKO Radek90009252502000
191RIEGER Jan9809958212
192ANDONOV Dragan18500241212
193SKŘIVÁNEK Jan213000282220
194SKLENÁŘ Alois6800537212
195ŠRÁMKOVÁ Marie9808182212
196MÁLEK Petr18003434212
197HAVELKA Tadeáš801370212
198ŽATEČKOVÁ Jana98042642202
199ČÍŽ Přemysl16300725140010
200PETRÁČKOVÁ Martina18000497111
201MIŠKUF Luboš980733313010
202PLUHAŘ Zbyněk1800345913001
203SKLENAŘÍK Richard2130001311400100000000000
204KROPÁČEK Martin136006221210
205NĚMCOVÁ Eva90011171510000
206SYROVÝ Adam6800857