fbpx
Ostatní

Proč nepoužívám TeeTime?

287

Chcete pointu hned a na začátku? TeeTime nepoužívám, protože je to šunt a není na něj spolehnutí. A že jsem moc přísný? Neřekl bych, pokud chcete vědět víc, čtěte dál 🙂

TeeTimem se bavím přibližně od roku 2009, kdy jsem se s ním musel seznámit dost detailně. Dokonce jsem strávil jeho poměrně důležitou životní etapu jako testovací králík, který byl ale v pozici platícího zákazníka. A to je role, která vždycky potěší 😀 A proč to píšu? Protože můj názor není nějaká dojmologie z toho, že jsem se špatně vyspal, ale docela dlouhý čas pozorování…

Celé ty roky doslova několikrát týdně poslouchám povzdechy „V TeeTimu jsem neviděl… nenašel… nešlo mi to…“.  Proč to tak je?

Pořád je to to samé – TeeTime nenahrazuje server ČGF. Spíš ho tak jako rozvíjí. Ale jiným směrem než je turnajový a hráčský servis ? Je to zkrátka komerční aplikace, která chce a potřebuje vydělávat. To, že v ní vidím, kolik jsem zahrál, jaký mám hendikep, a že se můžu přihlásit, to jeho majiteli moc nevydělá.

To by ale samo o sobě úplně nevadilo. Jen je tenhle portál míň a míň přehledný. Hlavní potíž pořád ale je, zdá se, ve způsobu přebíraní a zobrazování dat právě z ČGF. Na serveru federace totiž všechna data jsou, tam vznikají, tam se počítají. A TeeTime si je pouze půjčuje. A bohužel zobrazí jen něco a to ještě někdy.

Z turnajových parametrů pořád zobrazuje jen nějaké informace a ještě nespolehlivě. Někdy se nezobrazí startovka, někdy zase není celá, jindy dokonce chybí i celý turnaj.

Takže tak… TeeTime nepoužívám. I když ho mám. Abych věděl, co zase nefunguje. Jinak existuju výhradně na rychlém responzivním webu ČGF a jeho mobilní apce. Pokud nechci něco prošvihnout, je to jediná možnost… 🙂

A jaká je tedy moje rada?

Pro informace o turnajích používat určitě a jedině oficiální server ČGF. Tam jsou prostě vždycky všechna data, startovky, kontakty a vždycky včas. Ohledně statistik a rezervace hracích časů, už je to na každého volbě ?

Tak, hodně štěstí a málo starostí. A nezapomeňte prosím – to, že něco nevidíte na TeeTimu neznamená, že to neexistuje, že na  vás promotér zapomněl nebo něco zmatlal. Matlal je i v tomhle případě bohužel nejspíš zase někde jinde.

P.S.: Pokud si chcete zjednodušit život, součástí našeho kalendáře je u každého turnaje vždycky link pro přihlášení přímo na příslušnou stránku ČGF, není potřeba nic dalšího hledat 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami