fbpx
Novinky Přátel golfu

Šest párů lyží Lusti pro nejlepší v roce 2021!

119

Znáte Žacléř? Malé hornické město schované za okrajem východních Krkonoš? Ne? Vězte, že stojí za prozkoumání… 😉 Nejenže je to kout Sudet, kterému se svérázností i romantikou v Čechách vyrovná málokteré místo – do údolí tu třeba vykukuje ruina roztomilého horského zámku a z toho údolí pro změnu prudce stoupá ulice pojmenovaná Střízlivák… no hádejte proč! 😀 Ale taky tu už od roku 1993 vyrábí Milan Luštinec naprosto neuvěřitelné lyže Lusti.

Pokud se chystáte koupit si lyže, které jsou nejen originální, ale které umí daleko víc, než kolik stojí, musíte nakonec vždycky skončit u Lusti. Koneckonců, některé stroje si Milan vyrobil v 90. letech sám a fungují dodnes. Především jsou ale jeho lyže opravdu skvělé, vždyť jimi vybavil například Horskou službu, strážce KRNAPu, ale i Policii ČR. A vybere si prakticky každý – na sjezdovku, mimo ni, na skialpy, pro děti i závodníky a v neposlední řadě to můžete zkusit i se snow, wake, kite nebo longboardy Lusti. Prostě na jakoukoli jezdící desku si vzpomenete, tu vám v Lusti udělají, a pokud chcete, ještě ke všemu ve vašem vlastním jedinečném designu!

Prostě z tohohle partnera mám opravdu obrovskou, až dětskou radost! A věřím, že potěší i všechny letošní hráče 😉 Hned ve 3 túrách totiž nejlepším rozdáme celkem 6 páru těhle skvělých lyží! Nebo cokoli jiného z produkce Lusti v hodnotě odpovídající 12 000 Kč. A to se neochodí 😉

Tak se těšte – vždy 2 páry Lusti budou čekat nejen na hráče letošního Kámoš Cupu, ale i Eggo Cupu a Devítkové tour!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami