fbpx
Novinky Přátel golfu

Subaru Emil Frey – dík spokojeného partnera

Tak, hlavní část letošní sezóny je za námi. Hrajeme sice pořád dál, ale i tak se sluší právě teď poděkovat! Ono bychom se totiž těžko mohli potkávat, kdyby nebylo čím jezdit. Velký dík tedy patří Subaru Emil Frey Černý Most, protože bez nich by se nám uspořádat už 8. turnajový rok podařilo jen obtížně!

Subaru je pro všechny, kdo mají rádi svojí vlastní cestu, jsou individuality, vědí, co chtějí a jdou si za tím. A tak přesně vnímáme i golf. Sport pro samostatné a cílevědomé osobnoti, které neuhnou ze své cesty. Ať už na jejím konci má být míček v jamce, pracovní úspěch nebo skvělé auto. Samozřejmě Subaru :-).  Moc děkujeme Klubu přátel golfu za možnost být jeho prostřednictvím partnerem téhle skvělé hry a za to, že můžeme něco udělat pro všechny, kteří ji mají rádi.

Roman Šolc,
provozní ředitel,  Subaru Emil Frey Černý Most

Je super, že se golf u Emila Freye na Černém Mostě tak moc líbí a cítí to stejně, jako my. Věříme, že je to dobrý důvod k pokračovaní našeho partnerství i v roce 2018, ve kterém do Čech dorazí hned několik nových revolučních modelů!

Štítky: 2017partner
Předchozí příspěvek
Limitovaná edice 50 kalendářů je na světě – nepropásněte a objednejte si!
Následující příspěvek
Vyhledání hracího hendikepu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami