fbpx
Ostatní

TeeTravel – žádnej odvar, ale pořádnej odpal ?

Cestujeme, hrajeme a strašně rádi objevujeme. Tohle všechno jsou naše koníčky, se kterými jsme došli do bodu, kdy se chceme rozdělit. Rozdělit se o místa, která máme rádi, kde se cítíme dobře, a kde by se mohli příjemně cítit a zahrát si i ostatní. Proto jsme založili TeeTravel a řekli si, že to pěkně odpálíme ?

A kdo je to my? Brácha se ségrou – Honza a Dáša Hlavovi. TeeTravel máme pro radost i potěšení, a každá uskutečněná cesta a spokojený zákazník, je pro nás odměna.

A přesně do tohohle konceptu nám zapadá Kámoš Cup se svým bráchou Zelenáč Cupem. Společně se známe roky, Kámoš Cup jsme mnohokrát hráli, a moc rádi jsme proto pro letošní vítěze téhle tour vybrali to největší kouzlo z našich oblíbených cílů – maďarské Zala Springs. A proč právě tohle místo? Resort leží nedaleko Balatonu, hřiště designoval známý Robert Trent Jones, skvěle ho zasadil do krajiny a zahrát si zde bývá nezapomenutelným zážitkem pro každého golfistu. A restaurace tady nezůstává svojí kvalitou ani trochu pozadu 😉 Velkou výhodou zároveň je, že se můžete ubytovat přímo na hřišti v jednom z 28 velkých a moderně zařízených apartmánů, které mají soukromou terasu nebo privátní přístup do zahrady. Chtěli byste si taky dopřát trochu očisty těla i ducha? Nedaleké termální lázně Hevíz Vám poskytnou veškerý potřebný komfort!

Už teď se těšíme, že budeme moct předat vouchery na pobyt v Zala Springs vítězům Kámoš Cupu a Zelenáč Cupu! Všem hráčům držíme palce a přejeme super rány ran a trochu štěstí do druhé půlky obou tour!

…a pokud náhodou nebudete mezi těmi nejlepšími, naše cestovka má pro všechny skvělé golfové balíčky za dobré ceny! Nabízíme zájezdy do destinací jako je Španělsko, Portugalsko a Turecko nebo do exotických míst jako Mauritius, na Srí Lanka nebo Vietnam.

Štítky: 2018kámoš cuppartnerzelenáč cup
Předchozí příspěvek
Fotky a výsledky ze 3. Eggo Cupu 2018
Následující příspěvek
Výsledky 7. soutěž se Subaru o Subaru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami