+420 603 551 175
dan@pratelegolfu.cz
Turnaje
Kalendář turnajů
Order of Merit
Kámoš Cup
Kalendář turnajů
Žebříček Kámoš Cup
Lesní manekýn
Jak hrajeme Kámoš Cup
O co hrajeme Kámoš Cup
Historie Kámoš Cup
Partneři Kámoš Cup
Eggo Cup
Kalendář turnajů
Žebříček Eggo Cup
Jak hrajeme Eggo Cup
O co hrajeme Eggo Cup
Historie Eggo Cup
Partneři Eggo Cup
Devítková tour
Kalendář turnajů
Žebříček Devítkové tour
Jak hrajeme Devítkovou tour
O co hrajeme Devítkovou tour
Historie Devítkové tour
Partneři Devítkové tour
Lama Open
Kalendář turnajů
Žebříček Lama Open
Jak hrajeme Lama Open
O co hrajeme Lama open
Historie Lama Open
Partneři Lama Open
Yetti Tour
Kalendář turnajů
Žebříček Yetti Tour
Jak hrajeme Yetti Tour
O co hrajeme Yetti Tour
Historie Yetti Tour
Carpet Cup
Kalendář turnajů
Žebříček Carpet Cup
Jak hrajeme Carpet Cup
O co hrajeme Carpet Cup
Historie Carpet Cup
Partneři Carpet Cup
Magazín
Golfová hřiště v ČR
Recenze hřišť
Žebříček hřišť
Novinky Přátel golfu
Flash news
Nejlepší fotky
Pravidla
Golfová lama
Rozhovory
Další o hře
Typy her
Ostatní
Redakce
Počasí
Webkamery
Předpověď
Meteoradar
Členství 2026
Volná hra
E-shop
Členství 2026 přihláška
Poznámkový blok s golfovou krajinou
Evžen – golfové voodoo
Titanové markovátko
Dárkové vouchery
Klubové mikiny
Klubová trička
Klubové vesty
Flight na přání
Vytisknout vaše fotky
Fotografický workshop
Klub
Členství 2026
Volná hra
Klubová jamkovka 2026
Kluboví trenéři
Kluboví výtvarníci
Mistři klubu
Řád Kamarád prezidenta
Chodník slávy
Partneři
Jak se staráme o data
Kontakty
FAQ
Kdy bude turnaj?
Kde najdu články?
Jaké máte členství?
Jak objednat flight?
Jaké bude počasí?
Jak poslat zprávu?
Kontakty
Události
CONTENTS
Dnes
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
Po
Út
St
Čt
Pá
So
Ne
30
16:00
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
Mstětice
1
15:00
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
Kotlina Terezín
2
15:00
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
Stará Boleslav
3
10:00
Eggo Cup 2024 s pražírnou Beansmith’s
Mstětice
4
5
6
9:00
Kámoš Cup 2024 s pražírnou Beansmith’s
Slapy
7
15:00
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
Mstětice
8
15:00
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
Kotlina Terezín
9
15:00
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
Stará Boleslav
10
11
12
9:00
Kámoš Cup 2024 – závěrečný foursome
Stará Boleslav
13
14
15:00
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
Mstětice
15
15:00
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
Kotlina Terezín
16
15:00
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
Stará Boleslav
17
18
19
10:00
Otevřené mistrovství klubu 2024
Kotlina Terezín
20
15:00
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
Stará Boleslav
21
15:00
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
Mstětice
22
15:00
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
Kotlina Terezín
23
15:00
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
Stará Boleslav
24
25
26
27
28
13:00
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
Mstětice
29
13:00
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
Kotlina Terezín
30
13:00
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
Stará Boleslav
31
1
2
3
13:00
Yetti Tour 2025
Stará Boleslav
13:00
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
Stará Boleslav
Events on
30
Zář
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
30 Zář 24
Zeleneč
Events on
01
Říj
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
1 Říj 24
Terezín
Events on
02
Říj
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
2 Říj 24
Borek
Events on
03
Říj
Eggo Cup 2024 s pražírnou Beansmith’s
3 Říj 24
Zeleneč
Events on
06
Říj
Kámoš Cup 2024 s pražírnou Beansmith’s
6 Říj 24
Slapy
Events on
07
Říj
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
7 Říj 24
Zeleneč
Events on
08
Říj
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
8 Říj 24
Terezín
Events on
09
Říj
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
9 Říj 24
Borek
Events on
12
Říj
Kámoš Cup 2024 – závěrečný foursome
12 Říj 24
Borek
Events on
14
Říj
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
14 Říj 24
Zeleneč
Events on
15
Říj
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
15 Říj 24
Terezín
Events on
16
Říj
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
16 Říj 24
Borek
Events on
19
Říj
Otevřené mistrovství klubu 2024
19 Říj 24
Terezín
Events on
20
Říj
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
20 Říj 24
Borek
Events on
21
Říj
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
21 Říj 24
Zeleneč
Events on
22
Říj
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
22 Říj 24
Terezín
Events on
23
Říj
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
23 Říj 24
Borek
Events on
28
Říj
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
28 Říj 24
Zeleneč
Events on
29
Říj
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
29 Říj 24
Terezín
Events on
30
Říj
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
30 Říj 24
Borek
Events on
03
Lis
Yetti Tour 2025
3 Lis 24
Borek
03
Lis
Devítková tour 2024 s magazínem Reportér
3 Lis 24
Borek
Flash news
26. 7.
Další Eggo Cup hrajeme ve čtvrtek 30. července na Ypsilonce, tak přijďte!
Flash news
21. 7.
Další Kámoš Cup hrajeme v sobotu 25. července v Podbořánkách, tak přijďte!
Flash news
14. 7.
Další Eggo Cup hrajeme ve čtvrtek 16. července na Barboře, tak přijďte!
Novinky Přátel golfu
27. 7. 2026
Fotky a výsledky ze 7. Kámoš Cupu 2026
Novinky Přátel golfu
20. 7. 2026
Fotky a výsledky ze 7. Eggo Cupu 2026
Novinky Přátel golfu
13. 7. 2026
Fotky a výsledky ze 6. Kámoš Cupu 2026
Novinky Přátel golfu
7. 7. 2026
Fotky a výsledky ze 6. Eggo Cupu 2026
Novinky Přátel golfu
6. 7. 2026
Výsledky soutěž o celý flight v České Lípě
Menu
29. 7. 2026
Devítková tour
Stará Boleslav
Přihlásit se
30. 7. 2026
Eggo Cup
Ypsilon
Přihlásit se
8. 8. 2026
Kámoš Cup
Česká Lípa
Přihlásit se