fbpx
Pravidla

Je ve vodě… asi

S pravidly golfu je problém. Ona jsou britská. Takže předpokládají, že hráč hraje fér a nechce žádnou neoprávněnou výhodu! Co že ji nechce, ono ho to ani nenapadne! 🙂

Třeba včerejší vodní story. Drive 200 m do bordelu metr vysokého, odskok a nic. Někde tím směrem je voda, takže autor ještě za letu míče řve (zcela vážně): „Ten je ve vodě, nemůže bejt přeci jinde a už vůbec ne v tom rafu!“ Nebyl ve vodě. Našli jsme ho v tom „rafu“ asi 50 m před vodou. Ale co kdybysme ho nenašli?

I tak by pro tenhle případ rozhodně nebyl ve vodě!!! Míč nenalezen, 3. rána z odpaliště. S vodou je to přeci tak, že se flight musí shodnout, že je prakticky téměř jisté, že míč ve vodě skončil. A kdy je to jisté? No přeci, když šplouchne, cákne, prostě vidíme jeho přímý konec nebo jeho následky 🙂 Anebo, když dopadne na přiklonený svah takovou rychlostí a v úhlu, kdy je prostě evidentní, že zpátky do kopce nevyběhne 🙂 Všechno ostatní bývá „přání otec myšlenky“ a fakt na to autorům takových ran neskákejme, není to fér. Vůči nikomu.

Štítky: 2017voda
Předchozí příspěvek
Máme klubové ručníky! K objednání v e-shopu!
Následující příspěvek
Veronika Patočková – mistr klubu na jamky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami