fbpx
Recenze hřišť

Vinoř osudu nechaná?

208

Popravdě, nepíše se mi to snadno, protože to není veselé. Ale zvlášť po velkolepém otevření hřiště v Dobrouči se prakticky každý týden někdo ptá: „A hele, nevíš, jak je to ve Vinoři?“ Hele nevím, ale rozhodil jsem alespoň sítě. Dostal jsem pár fotek a něco málo informací. Nebo spíš dojmů, protože oficiálně nikdo nic neví, kontakty na webu nenajdeme, odpovědi prý nepřicházejí…

Na hřišti se od loňska stavebně nic neděje, závlaha běží spíš tak jako pro formu (prý, aby se nemuselo sekat), sekačku občas vidí jen greeny, ferveje a odpaliště. Nic jiného – heavy roughy jsou vytažené až k fervejím, driving zmizel, na hřiště od parkoviště nedojdete, protože není kudy. Stejně jako nejde přecházet mezi jamkami, všechno je neprostupně zarostlé.

Příjezdovka ke klubovně není napojená na komunikaci, baráky se ztrácí v polích plevele a postupně se vrací do stavu rozestavěnosti – prý proběhla nějaká ta krádež, zaúřadoval vítr, no prostě tašky už zase nejsou všude, kde by jich bylo zapotřebí.

Co dál? Kdo ví… Po posekání okolních polí se na hřiště možná zase vrátí obyvatelé sousedních obcí se psy, míči a draky. Zatím po něm prý nešťastně chodí starosta Vinoře a fotí si odkvetlá „pole“ vlčích máků.

…a krajem šušká, že kdyby se objevil někdo, kdo má 200 milionů, mohl by získat tuhle louku duchů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami