fbpx
Novinky Přátel golfu

Výsledky soutěže o místo na závěrečném Kámoš Cupu

99

Sezóna se pomalu blíží k závěru, přesto je ale před námi ještě spousta legrace! 😉 A proto jsme se rozhodli si ten závěr ještě trochu vylepšit soutěží o 1 volné místo na závěrečném Kámoš Cupu, který se hraje 2. října na Slapech! Nejenže závěrečný turnaj hrajeme na Slapech, ale členové Klubu přátel golfu tu určitě odehrají nejvíc her i v roce 2022. Součástí členství s volnou hrou totiž bude opět 8 hracích míst každý den!

No a teď k té soutěžní otázce, víte, jak vysoká je Petřínská rozhledna? Je to prakticky přesně 60 m. A víte, jaký vyškový rozdíl je mezi nejnižším a nejvyšším místem slapského hřiště? Na celé metry ?

A tím to celé začalo 😀 Odpovědí přišla spousta a tipy byly hodně rozdílné – od 27 metrů až po neuvěřitelných 800. Ale i když je kopec na Slapech veliký, že by měl výšku poloviny Sněžky, to teda jako néééé…. Jak je to tedy správně? Z celkem 3 zdrojů, kde jedním bylo i vlastní měření, jsem zjistili správnou odpověď:

je to 50 m.

Blízko bylo hodně odpovědí, ale jediný autor se trefil přesně! Vítězem volného hracího místa na závěrečním Kámoš Cupu letošní sezóny na Slapech 2. října se stáva

Lukáš Bartoš

Gratulujeme! A taky prosíme o kontaktování na mailu dan@pratelegolfu.cz pro domluvení podrobností 😉

A ještě něco málo k pravidlům..

Do soutěže je možné poslat pouze 1 odpověď za 1 účastníka. Vyhrává ten, který se trefí nejpřesněji (na celé metry). Při rovnosti tipů o vítězi rozhodne los. Jeden výherce tak získá volné hrací místo (fee i startovné zdarma) na závěrečný turnaj golfové série Kámoš Cup 2021, který se hraje 2. října 2021 na Slapech.

Uzávěrka soutěže je v neděli 19. září ve 20 hodin – výsledky najdete na našem webu, soutěžící samozřejmě taky ve své mailu ?

1 komentář. Nechte nové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami