fbpx
Novinky Přátel golfu

Za golf na lyže do Harrachova ještě na Velikonoce

46

Chodili jste na indoroový Carpet Cup? I letos jste na něm mohli vyhrát skipas do Harrachova a ten můžete využít ještě o Velikonocích! Tohle mi z něj totiž zrovna píšou ?

Velikonoce v Harrachově

Nevíte kam na velikonoční svátky? Co si takhle užít Velikonoce na horách a strávit je jako nečekanou dovolenou pro všechny? Lyžování, apre ski, vycházky, wellness, dobré jídlo: to jsou svátky jara v Harrachově.

V Harrachově si můžete užít lyžování na „harrachovském ledovci“, opalování na slunečných terasách místních restaurací, jízdu na bobové dráze nebo vycházku ke známému Mumlavskému vodopádu. Na ten je v jarních měsících jedinečná podívaná, valí se z něj obrovská masa vody tajícího sněhu z vrcholků Krkonoš.

Lanovka v centru Harrachova je v každodenním provozu 8.00–16.00, a to až do velikonočního pondělí 18. dubna. V tento den se v Harrachově lyžuje se slevou 25 % a bude to už opravdový závěr lyžařské sezóny. Nenechte si ujít poslední šanci svézt se ještě na lyžích – pravidelně upravujeme červenou sjezdovku v délce 1850 m.

V Harrachově kromě jiného také uspokojíte své chuťové buňky a jistě si pochutnáte na velikonočních specialitách v místních restauracích. Pokud plánujete spíše odpočinkový program, ani tak se tu nebudete nudit. Můžete využít wellness místních hotelů či penzionů, navštívit některé ze 4 muzeí, nebo jen tak vychutnávat relax a krásu probouzející se jarní přírody.

Užijte si pobyt a Velikonoce jak malované uprostřed hor s celou vaší rodinou! Tak neváhejte a přijeďte. Těšíme se na vás v Harrachově!

skiareal.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami