fbpx
Novinky Přátel golfu

Casa Perro Andaluz pro vítěze Kámoš Cupu

60

Letošní sezóna zdá se býti opravdu motivační! Vždyť vítěz Kámoš Cupu bere výhru pro 4 – týdenní pobyt až pro 4 osoby na Costa del Sol v Casa Perro Andaluz v hodnotě 15 000 Kč! Skvělý bonus je, že majitelé si tuhle víkendovou chatku vyhlédli a zrekonstruovali pro sebe, jsou z Prahy, hrají golf a téměř jistě jste se s jedním z nich už i osobně setkali. Takže tahle výhra je opravdu VÝHRA!

Co píšou sami majitelé o Casa Perro Andaluz?

Při výběru vysněného domečku jsme měli na paměti několik kritérií – chtěli jsme typický andaluský domek s výhledem na moře, jednoduše dostupný z letiště a v pěší vzdálenosti od pláže. Domek si nás získal svou dispozicí a především umístěním v komunitě pouhých 19 obydlí, bazénem vzdáleným z terasy jen pár kroků a klidem a soukromím.

Z původního objektu zůstalo v podstatě jen obvodové zdivo, pochopitelně došlo i na celkovou výměnu elektrických rozvodů, odpadu, dlažby a oken…. Chtěli jsme do tradičního stylu vnést trochu moderna a zajistit komfort odpovídající požadavkům současnosti. A v srpnu 2019 byl dům kompletně hotov.

Dům se nachází v městečku El Faro, přibližně 25 km od letiště Málaga. K dispozici jsou dvě ložnice, dvě koupelny a obývací pokoj s otevřenou kuchyní. Krásné počasí si hosté mohou užívat na dvou terasách, kde překrásný výhled na moře nabízí terasa střešní, přístupná po venkovním schodišti. K domku patříí i místo na společném parkovišti. Najdete tu 2 bazény – jeden hned u domu a druhý, společný komunitní, vzdálený 3 minuty pěšky. Cesta na nejbližší pláž nezabere více než 6–7 minut  chůze. V okolí je obchod s potravinami, restaurace a okénko s pizzou, již je možno si objednat také domů. Dům je vhodný maximálně pro 5 dospělých, event. 4 dospělé a 2 děti.

​​Nemusíte se starat o klíče, pro pobyt je připraven jedinečný přístupový kód. Dům je vybaven klimatizací s třemi samostatně nastavitelnými jednotkami. V zimním období vše dokonale prohřeje podlahové vytápění v místnostech. K dispozici je také wi-fi, televize, pračka, myčka, lednice s mrazákem, fén, žehlička, žehlící prkno, indukční deska, trouba, rychlovarná konvice, přístroj na překapávanou kávu, Nespresso kávovar a samostatný kohoutek na filtrovanou vodu k přímému použití. Na terase je možno grilovat – výkonný plynový gril je součástí vybavení.

A jak je to tu s golfem?

Costa del Sol, jinak také zvaná Costa del Golf, je skutečným rájem pro golfisty. Ať už působivou nabídkou asi 60 hřišť, tak i podnebím. Díky 300 slunečným dnům v roce, výborné kvalitě a zázemí hřišť, se zde dá hrát opravdu po celý rok. Jste-li zkušeným hráčem, či úplným nováčkem, vhodné hřiště tu najde úplně každý.

Výlety

Andalusie je díky své historii plná zajímavých míst a architektonických památek ovlivněných maurskou nadvládou.

 • Málaga
  Rodné místo Pabla Picassa, s maurskou pevností Alcazaba z 11. století, katedrálou z roku 1528 nebo jednou z nejstarších býčích arén ve Španělsku.
 • Ronda
  Krásné město s mostem nad hlubokým srázem, oddělujícím starou a novou část.
 • Gibraltar
  S Gibraltarskou skálou a kolonií opic makaků (nezapomeňte si vzít s sebou pas, budete ho potřebovat).
 • Marbella
  Nádherné turistické letovisko s promenádou, kterou zdobí 10 soch Salvatora Dalího
 • Caminito del Rey
  Skalní stezka, která se vine po skalách nad kaňonem El Chorro.
 • Tabernas
  Andaluská poušť s bývalými filmovými westenovými studii Mini Hollywood a Cinema Studios/Fort Bravo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami