fbpx
Novinky Přátel golfu

Devítková tour začíná na Velikonoční pondělí s nejlepšími cenami v historii

47

Ano, 1. dubna, na Velikonoční pondělí nebo, chcete-li, na Apríla začíná další Devítková tour! A letos je to cenami nejlépe dotovaný ročník, to ale posuďte za chvíli sami 🙂

Teď to podstatné – zahájíme v pondělí netradičně ve Staré Boleslavi, ale pak už jedeme osvědčený systém, kdy každé pondělí hrajeme ve Mstěticích, v úterý na Kotlině v Terezíně a ve středu ve Staré Boleslavi. K tomu je tu samozřejmě každý druhý týden ještě bonusová neděle ve Staré Boleslavi. Start je jako vždy od 17 hodin, takže tyhle krásné golfové večery se dají v poho stihnout po práci 😉

A teď ty ceny 🙂 Jako co si odnesou nejlepší kromě dobrého pocitu a zlepšení svého HCP 🙂

1) Pro každého je přichystán dárek – feečko 1 + 1 na Ypsilonku, předplatné magazínu Reportér a zvýhodněný nákup ve Vinistore.cz.

2) Zároveň vyhlašujeme a feečkem na Ypsilonku s ročním předplatným magazínu Reportér odměňujeme Hráče měsíce, který v 1 kole uhraje nejvíce bodů!

3) Na vítěze celkových žebříčků v kategoriích muži a ženy čeká super výhra – 2 dny neomezeného golfu na Ypsilonce pro 2 s ubytováním na hausbótu. Ale pozor, odměňujeme třikrát! Výhry získá nejlepší muž a žena vždy po uzavření jednotlivých samostatných částí tour za duben–červen, červenec–září a říjen–prosinec.

Přijďte si zahrát, zlepšit hendikep a ještě vyhrát!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami