fbpx

Žebříček Devítkové tour 2017

Devítková tour – každé pondělí, úterý a středu

Flighty na přání  |  3 oblíbená hřiště  |  Celkové žebříčky  |  Občerstvení
Hrajeme vždy 9 jamek  |  Startujeme v podvečer

Takže – jste zvědaví? ? Tady jsou žebříčky po odehrání všech turnajů!
Kompletní pořadí sezóny 2017 najdete skryté pod odpovídajícími pajďuláky ?

Muži (8–12/2017)

Poř.JménoRegistraceCelkem727170696867666564636261605958575655545352515049484746454443424140393837363534333231302928272625242322212019181716151413121110987654321
1NOVÁK Radek182011364415151281613161418161618121617181418111718141819181611202023181722191514172025
2HOCEK Martin21300382741515161620121419151418161618201614
3EBERMANN Daniel213000122700000000000129000000000019010151510159121312151016160190
4SALAMEH Rami135286722122121614161113221617222020
5VANĚK Michal10528121416141516182116151719181613
6PIKSA Jan1251103202151714151520141414129171214
7KODÝTEK Jan213007919120142017142116171735
8POKORNÝ Marek18503361851715182021141019131622
9BŮŽEK Jaroslav2130037159141720191819162115
10MANTLÍK Matěj1820091136101620171911191212
11ČECHAL Petr8509661331610221417161721
12LÍBAL Přemysl8507051311516151613171920
13SVOBODA Martin8500811229121622161112816
14ČECHAL Jan8509681139171419121230
15VLASÁK Josef1820093105181716161523
16PATOČKA Jakub1850293104152217171815
17PETRŽELA Lubomír182001910313141911121915
18STRAKA Radek1400563100121821191416
19ROHAN Ladislav1121042971922251318
20ŠOLTYS Vladimír70024396131617191813
21MAREŠ Lubomír182008191151817121217
22HOLUB Miloslav185023589131915121317
23MURPHY Ian850846861318181819
24SMRKOVSKÝ David9427498617252222
25KLAPUCH Bronislav135270085151712121514
26TREFIL Michael104516851312221523
27GAMBEL Robert850144821713181321
28SMÍTKA Ivan85078382121516131214
29BUBENÍČEK Tomáš9841347420191520
30BERAN Miroslav213002271141719129
31STREJČEK Jiří900054691412131416
32SAGÁL Ivan104898651214121413
33HANČL Tomáš85096964221824
34MASOPUST Ondřej207000663151611138
35JURIS Martin53088561131311717
36DRAGOUN Jan85110760191922
37FOREJTEK Petr5120996012161616
38VOLOSHYN Ivan6808385913141517
39STIEBITZ Petr141129758122521
40TUVORA Josef8610475613141415
41VENCLÍK Petr164123556110151713
42BACH Pavel90081455191521
43FREMUT Aleš16504495516141213
44PETRÁŠ Radim985246528812915
45GIBSON Stanislav125096450171419
46NEUMANN Milan13103205012111413
47NOVOSAD Michal85075650141917
48PŘIKRYL Jakub90114448141717
49MED Michal, jun.10110224716823
50NEUWIRTH Jiří98047446121618
51SKALNÍK David39085845121419
52ČERVENKA Marek90112344101816
53KRISTOFOVIČ Vladimír18200154318131. 1. 197012
54HANOUSEK Matěj901099422022
55DLOUHÝ Miloslav85105341111218
56DUCHAN Samuel1641349411724
57KOTRBA Matěj7833824117915
58BALCÁREK Jiří1850307401822
59KUBÁT Jan1220607402218
60STANĚK Pavel985090401921
61FIEDLER Karel16700593917715
62HAUSER David1220573391227
63ŠRAMOTA Petr213004239101316
64JEŘÁBEK Pavel661701381721
65MÉN Miroslav1112629382216
66EISELT Jan911370372116
67PŘEUČIL Marek1220434371720
68DUCHAN Tomáš1641375352015
69HYSKÝ Radek788028351718
70JEDLIČKA Martin942188351124
71BALCÁREK Vojtěch1850306341816
72KARBULKA Pavel1670140341816
73SMRČINA Jindřich901041341420
74ČERVENKA Martin9011393232
75DAJČ Tomáš18200563213127
76KOUBA Jaroslav1640775321913
77NEUMANN Oldřich1100304301515
78MARTINEC Vít9854192727
79MESÁNY Radek1121001271413
80RŮŽIČKA Petr985211271413
81ČERNICKÝ Jakub21300752525
82BLAŠKO Viktor1640913241113
83BOBEK Roman112076324915
84HRDLIČKA Vít8507292424
85PETŘINA Vojtěch Pavel46327224141. 1. 197010
86KRUPÁR Ladislav1850281231. 1. 19701211
87ŠŤASTNÝ Jan1100423231211
88TESAŘ Vlastimil1059132323
89KOZÁK Petr5803822222
90MAREK Ondřej710339221012
91ŠIMÍK Alexandr2130033221111
92BOHUSLAV Jaroslav90088221912
93PETRÍK Miroslav18503032121
94SLEPÁNEK Petr14107202121
95KOTEK Lukáš18026682020
96MOUKA Jaroslav8500602020
97ŠPAČEK Miloš101012220911
98TRDLICA Viktor7814672020
99ČÍŽEK Ondřej21300551919
100DUDÁČEK Jakub8507671919
101KUBIŠTA Pavel13527741919
102KUDERA Petr1031431919
103ORDNUNG Mikuláš1903511919
104PIVEC Luděk1919
105ŠATOPLECH Jakub8510551919
106ŠÍMA Pavel18012501919
107BÍNA Marek7873211818
108BOHATA Tomáš21300481818
109HÁJEK Milan9426911818
110HANOUSEK Josef13903371818
111JANKÓ Gabriel18022151818
112LANGER Petr11208341818
113VLK Jan9113631818
114BRABLÍK Libor9430081717
115DUNGL Daniel9011501717
116FIALA Pavel78158517981. 1. 1970
117HALÍK Martin13524781717
118HAVLÍČEK Lukáš18503401717
119HRIN Jan8507301717
120KOLÁŘ Adam7801651717
121KOUBEK Jan8509091717
122LÉONARD Oskar5803681717
123MÁDL Vojtěch18200881717
124NĚMEČEK Jaroslav7825951717
125RIEGER Jan15104921717
126SLÍVKO Radek9009251717
127AGARSKI Daniel9421321616
128BASÁK Michal1616
129KELÍŠEK Michal15301621616
130KOSTÍNEK Michal13526301616
131NAVRÁTIL Roman5803491616
132PEŠEK Petr9420041616
133PROCHÁZKA Petr18000401616
134RIEGER Tomáš15102621616
135ROKOS Karel4114091616
136SKALICKÝ Matěj12509511616
137ŠIMEK Martin90096416161. 1. 1970
138URBAN Dominik9011341616
139VILÍM Pavel8504301616
140BÍLEK Stanislav18027391515
141GURECKÝ Jiří18200631587
142HÁNA Jiří18030841515
143KIKUŠ Petr9861161515
144PŘIKRYL Tomáš13522361515
145STIEGER Roman7876691515
146ŠIMEK David9009651515
147DANEŠ Martin18900841515
148DOLOG Miroslav7881311414
149KÝN Petr9808321414
150ORDNUNG Max1414
151PRIMUS Karel11209601414
152STRNAD Ivan18025351414
153ŠEFRNA Petr4603591414
154VOLDAN Petr20900141414
155HALDA Jaroslav9809811313
156HUDSKÝ Jan1406611313
157KELLEY Paul7883111313
158KULJAČEK Milan8509741313
159KVASNIČKA David9818411313
160SAMEK Vlastimil7850261313
161TRYLČ Norbert902361313
162VESELÝ Kamil14101531313
163HORÁK Rudolf10403611212
164VLK Martin1029031212
165CAJTHAML David21300591111
166FARKAŠ Martin5016641111
167KALVÍNSKÝ Ivo1061481111
168KUBA Vladimír58036511111. 1. 1970
169NOVÝ Miroslav18502501111
170SCHNIERER Marek1111
171SIEGEL Ivo980401111. 1. 197011
172ZAJÍČEK Lukáš6807551111
173MÁDL Jiří18200861010
174MOUDŘÍK Jan985276101. 1. 197010
175NOVÝ Matyáš18502531010
176SRNKA Rudolf9113411010
177ZAJÍČEK Ivan6807541010
178CAKL Miloslav188002599
179RASOCHA Hynek8086599
180ŠIMONKA Antonín94276791. 1. 19709
181CHVOJKA Martin78700988
182NOVÁK Tomáš115003581. 1. 19708
183VACULÍK Martin90012288
184EPPINGER Aleš180042277
185RAISER Konstantin165067100

Ženy (8–12/2017)

Poř.JménoRegistraceCelkem727170696867666564636261605958575655545352515049484746454443424140393837363534333231302928272625242322212019181716151413121110987654321
1SEKAVOVÁ Irena94293438891414121313121310141317161810140171317181292319181812
2PATOČKOVÁ Veronika213002736011710121614121212171013131112121612201816131616101316
3NOVOTNÁ Vendulka8504391221712161717191014
4NEKULOVÁ Pavlína2130031116181591416141515
5PODLEŠÁKOVÁ Alena98395911611131520211620
6SRBKOVÁ Miluše85077788121412131918
7MOULÍKOVÁ Miloslava1801723841915221513
8POLÁKOVÁ Kateřina301170791711131820
9BATELKOVÁ Lucie5803176710202116
10BATELKOVÁ Marcela5803166514191220
11ŽATECKÁ Jitka1850231531016198
12WEISSHAUTELOVÁ Šárka90030151151818
13VOLDANOVÁ Jana197025449171319
14PAULECHOVÁ Martina1352868412417
15BROUČKOVÁ Martina18503353511816
16VOBOROVÁ Denisa6633483316017
17KOČVAROVÁ Barbora12205833131315
18ŠICHOROVÁ Ivana900699311417
19KULHÁNKOVÁ Danuše19702923015510
20TUNYSOVÁ Jana501555291415
21STRAKOVÁ Diana1120709281018
22BÍLKOVÁ Iva18027402626
23ROKOSOVÁ Blanka783394261511
24ZÁHUMENSKÁ Michaela680831261511
25BLAŠKOVÁ Nina Marie1640179251015
26KUDEROVÁ Hana13528802424
27BOHUSLAVOVÁ Lea9008831919
28KOLOCOVÁ Markéta8504581717
29ŠEDINOVÁ Radmila18200021616
30PETRÁČKOVÁ Martina9836371515
31HLAVÁČOVÁ Iva18502441414
32PODROUŽKOVÁ Zdeňka9421871414
33POLÁKOVÁ Agáta917051414
34DOBROVSKÁ Iva13517111313
35NOVÁ Tereza18502511313
36AHNEOVÁ Irena1820090121. 1. 197012
37BUJÁČKOVÁ Andrea282490111. 1. 197011
38CHVOJKOVÁ Monika7861521111
39LINDOVÁ Jana4708781010
40MÁDLOVÁ Petra18200871010
41LIŠKOVÁ Věra98177088
42PEJCLOVÁ Kateřina1411415606

Muži (4–7/2017)

Poř.JménoRegistraceCelkem5958575655545352515049484746454443424140393837363534333231302928272625242322212019181716151413121110987654321   
1SMÍTKA Ivan850783324102113231916161315182222191714171491313
2LÍBAL Přemysl85070527513161116171519141316171517111210201013
3EBERMANN Daniel2130001246201000015181501624015013200000020000001800131415
4NEUMANN Milan1310320209915913151615810121361017141116
5HOCEK Martin2130038193151416151721111116201918
6ŠOLTYS Vladimír7002431391718152517161813
7PIKSA Jan1251103135171122171612101812
8GAMBEL Robert8501441251616211615141413
9VANĚK Michal1052811241418171813111959
10BŮŽEK Jaroslav213003711817161619171815
11MURPHY Ian850846113161121161715107
12SALAMEH Rami1352867108152023151718
13STREJČEK Jiří90005410715141812141519
14ČECHAL Petr850966931517222217
15MED Michal, jun.1011022901815172218
16ŠPAČEK Miloš101012289189161314109
17ŠŤASTNÝ Jan110042385191510141314
18KRAMPERA Tomáš41041879111317101414
19VLASÁK Josef1820093781016191599
20BALCÁREK Jiří185030772272025
21MANTLÍK Matěj182009170252223
22KOSTÍNEK Michal13526306917251215
23SVOBODA Martin85008167121581814
24AMBROŽ Marek7868486611181918
25SÜSS Vladimír916616616191615
26NOVÝ Miroslav18502506411162215
27FARKAŠ Martin5016646315171615
28HALÍK Martin13524786322121316
29ČERVENKA Marek90112361202021
30NOVÝ Matyáš18502536019111515
31BALCÁREK Vojtěch185030658132223
32DOLOG Miroslav78813158191524
33GIBSON Stanislav125096457191622
34BERAN Miroslav213002252121822
35HOLUB Miloslav185023550191318
36PŘIKRYL Jakub90114450211316
37TESAŘ Vlastimil10591350191318
38SIEGEL Ivo98040149171814
39LUKEŠ Martin213003946132013
40NĚMEČEK Jaroslav78259545151416
41TUVORA Josef86104745141219
42BLAŽÍČEK Oldřich9000194371719
43DLOUHÝ Miloslav85105342161610
44NOVOSAD Michal850756422022
45PETRÁŠ Radim98524642812157
46BOCHAROV Viacheslav1330225412219
47MÉN Miroslav1112629401921
48HANČL Tomáš8509693814915
49LINHART Jan91742381820
50HÁLA Jaroslav983607372116
51NOVOTNÝ Richard2130014371720
52PAROULEK Petr3012233781415
53ŠEFRNA Petr46035937131311
54SIXTA Petr2130074361917
55BUBENÍČEK Tomáš984134351421
56VOLDAN Petr2090014351916
57PAZDERA Pavel1802048342014
58HANOUSEK Matěj901099321814
59DAJČ Tomáš1820056311912
60HAMALČÍK Jan942570311120
61HÁLA Dominik985225301713
62HAVLÍČEK Lukáš18503403030
63JIROTKA Jaroslav2130006301317
64STŘÍTESKÝ Lukáš1010936291415
65GOTTWALD Tomáš720815281612
66PŘIKRYL Tomáš1352236281612
67MASOPUST Ondřej2070006277146
68BLECHA Petr206000725916
69MAREK Ondřej710339251411
70SAMEK Vlastimil785026251411
71TRDLICA Viktor781467251510
72ZBYTOVSKÝ Kryštof9427562525
73DROŽ Matěj8510392424
74SÝKORA Tomáš90112824159
75ŠATOPLECH Jakub851055241410
76KULJAČEK Milan8509742323
77LITERA Tomáš141075823914
78DÍK Pavel78513422913
79KÜNZEL Lukáš91840221111
80LAKNER Ján98263122814
81PETRŮ Tomáš11317412222
82KRČEK Eduard18027202121
83SOBEK Jiří21400122121
84STUCHLÍK Jiří18025222121
85KADLEC Jan9427312020
86MELICHAR Jan6634252020
87DOBROVSKÝ Jan13525701919
88DOLEJŠ Roman13903431919
89FIDRA Tomáš18015211919
94HOŠEK Petr6809641919
95POLANECKÝ Martin20200241919
96BENEDIKT Matěj9003751818
97ČERNICKÝ Jakub21300751818
98KUBIŠTA Pavel13527741818
99SAGÁL Ivan1048981818
100TUČNÝ Martin9006121818
101ŽOFÁK Pavel9010471818
102CARBOCH Jan8501051717
103NĚMEC Jiří918411717
104ŠIMÍK Alexandr21300331717
105ŠIŠKA Pavel11209771717
106ZRNÍK Robert8501041717
107BENEDIKT Petr9000701616
108JIRSA Petr5302741616
109KLAPUCH Bronislav13527001616
110KUBICA Slavomír14006651616
111PIVEC Luděk16301801616
112SZABÓ Tibor6808921616
113TARABA Jan7208451616
114TRAN THAN Thien917121616
115URBÁNEK Milan9848831616
116VOMOČIL Marek5015511616
117ELŠÍK Petr jr.8509131515
118LINHART Jan918521515
119ŠRAMOTA Petr21300421515
120BASÁK Michal16301861414
121BOHUSLAV Jaroslav9008821414
122ČÍŽEK Tomáš9000591414
123HOREŠOVSKÝ Šimon21300201414
124KRISTOFOVIČ Vladimír18200151414
125SLÍVKO Radek9009251414
126SOBÍŠEK Martin1207751414
127SPILKA Jan8906681414
128STRAKA Radek14005631414
129ŠIMEK Martin9009641414
130TRAN Tien913591414
131BARINKA Michal4311261313
132CAKL Miloslav18800251313
133JEŘÁBEK Pavel66170113130
134KOČÍ Jiří9824571313
135KUČERA Martin1049561313
136KÝN Petr9808321313
137MATOUŠEK Jiří1209811313
138SLAVÍK Jan919151313
139STANĚK Pavel9850901313
140SVOBODA Otto11315001313
141ŠIMEK David9009651313
142VACULÍK Martin9001221313
143FOREJTEK Petr5120991313
144ČERNÝ František409351212
145KRCH Josef4401631212
146LIN Alton Heng-Cheng1060821212
147SKLENAŘÍK Richard13525161212
148STIEBITZ Petr14112971212
149UHLÍK Vladimír18019931212
150BUBENÍK Jan11307981111
151MRŠTÍK Václav14005901111
152NOVÁK Jiří11208751111
153WAGNER Denis21300781111
154BOURA Vlastimil14113391010
155MONHART Pavel16503001010
156NAJMR Dag8510781010
157RANDÁČEK Martin1058631010
158PETRÍK Miroslav185030399
159ROHAN Ladislav112104299
160DROŽ Petr22082988
161HORÁK Rudolf104036188
162KNAIFL Tomáš213000777
163ČUPR Josef98056855
164ČUPR Josef98056844
165SEFZIG Jan164136100

Ženy (4–7/2017)

Poř.JménoRegistraceCelkem5958575655545352515049484746454443424140393837363534333231302928272625242322212019181716151413121110987654321
1NEKULOVÁ Pavlína21300313731816161319171818171815151422199161316111614167
2PATOČKOVÁ Veronika21300271431510191915117141221
3NOVÁ Tereza18502516915241614
4VOBOROVÁ Denisa6633485814171413
5SEKAVOVÁ Irena94293456161723
6TUNYSOVÁ Jana50155555162514
7BOHUSLAVOVÁ Lea90088349191416
8KLECAROVÁ Barbora942614462323
9HLAVÁČOVÁ Iva185024445171711
10VOLDANOVÁ Jana197025444211013
11KOČVAROVÁ Barbora1220583372116
12JELÍNKOVÁ Eva850694361917
13STREJČEK Eva900055331815
14GIORGINIOVÁ Denisa2130005281612
15GUTOVÁ Lenka982519271116
16KURKOVÁ Valerie9010732727
17RUPERTOVÁ Alena850683251510
18ŽÁKOVSKÁ Kateřina213006525178
19SRBKOVÁ Miluše850777241212
20KRATOCHVÍLOVÁ Timea9169721138
21BUJÁČKOVÁ Andrea2824902020
22OSTRČILOVÁ Veronika912072020
23DVOŘÁKOVÁ Renata7851531919
24ŠÁROVÁ Dagmar8505511919
25KADLECOVÁ Natália9427321818
26ŠICHOROVÁ Ivana9006991818
27BIČOVSKÁ Ludmila11208981717
28HERCIKOVÁ Zdeňka4632911717
29KUBÁTOVÁ Magdalena1034581717
30MONHARTOVÁ Zuzana21300241717
31SPOUSTOVÁ Ivana9853351717
32SVOBODOVÁ Iveta11314991717
33SZABÓ Dana7866221717
34ČÍŽKOVÁ Štěpánka9000601515
35KOHOUTOVÁ KADRCHANOVA Anargul9010301515
36KOVAŘÍKOVÁ Tereza7867521515
37ŠTRÉBLOVÁ Štěpánka14005911515
38ZÁHUMENSKÁ Michaela6808311515
39HLINKOVÁ Martina14401071414
40HOREŠOVSKÁ Zita21300191414
41KOZLOVÁ Natálie1404951414
42ŘEPOVÁ Josefína7842211414
43STEJSKALOVÁ Michaela9859611414
44ŽATECKÁ Jitka18502311468
45KVÍČALOVÁ Zdeňka6805081414
46KREJČOVÁ Kateřina13903491313
47SOUKUPOVÁ Magdalena4623781313
48DOBROVSKÁ Iva13517111212
49ŘEHÁKOVÁ Šárka18019851212
50BLAŠKOVÁ Marcela16401781111
51BLAŠKOVÁ Nina Marie16401791111
52KREJČOVÁ Bibiána18019201010
53MOULÍKOVÁ Miloslava180172388
54PAROULKOVÁ Anna30122188
55VALENTOVÁ Denisa213002677
56BENEDIKTOVÁ Irena90007155
57MAYERHOFEROVÁ Andrea112099255
58ČÍŽKOVÁ Anežka90022100

Hráč měsíce

ProsinecPavlína Nekulová18 bodůStará Boleslav13. 12. 2017
ListopadJan Piksa20 bodůStará Boleslav13. 11. 2017
ŘíjenJakub Černický25 bodůStará Boleslav4. 10. 2017
ZáříMartin Červenka32 bodůStará Boleslav20. 9. 2017
SrpenJan Kodýtek35 bodůKotlina Terezín1. 8. 2017
ČervenecLukáš Havlíček30 bodůStará Boleslav10. 7. 2017
ČervenVladimír Šoltys25 bodůKotlina Terezín27. 6. 2017
KvětenTereza Nová24 bodůStará Boleslav31. 5. 2017
DubenMatěj Drož24 bodůKotlina Terezín11. 4. 2017