fbpx
Další o hře

Lákadlo „jen na zlepšení“ zase svítí v názvech turnajů

18

Všimli jste si? Je začátek března, ale na hřištích se už přesto hrají turnaje. A hned v názvu svítí „jen na zlepšení“. Je to v pořádku?

Určitě je v pořádku rozhodnout se na místě podle podmínek a umožnit všem hrdinům, co dorazí, nezhoršit. Golf je přeci jen zábava a v podmínkách začátku března je to někdy hodně krušné. Koneckonců, obvykle sněží na 1. máje, natož teď 😀 Ale proč se na takový turnaj hrne 80 lidí? Kvůli tomu, že nezhorší a mají na to předem záruku v názvu turnaje?

Jestli přichází kvůli nadšení z golfu, určitě není potřeba dopředu inzerovat, že „u nás tentokrát neprohrajete“. Zvlášť když se i tak často zlepšuje, a to samozřejmě platí 😉 Podle mě v takovýhle dnech hrají, a zvlášť na turnaje chodí, především sportovci! Skalní golfisti vybavení nezměrným fandovstvím a vůlí. Ano, golf je sport a je o překonávání hřiště a panujících podmínek. Koneckonců, někdy i zhoršit může být úspěch ?

Moc se přimlouvám – nechme golf sportem a nedevalvujme ho bianco změkčováním podmínek za každou cenu. Jednou se to nám i hráčům může hodně vymstít. A ti, co nechtějí za každou cenu zhoršit, ti určitě zahrají super výsledek kdykoli 🙂 Určitě aspoň z postele s dálkovým ovladačem v rukou… ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami