fbpx
Novinky Přátel golfu

Tipněte si a vyhrajte karton Red Bullu, „křídla“ do nové sezony!

257

Je to neuvěřitelné, ještě jsme letos vlastně ani nezačali, a já mám obrovskou radost… I v současném bláznivém období se nám totiž podařilo připravit nadcházející golfovou sezonu jako každou jinou. A dík za to patří jen a jen našim laskavým a velkorysým partnerům, kteří přispěli rozhodující měrou – skvělými cenami pro nejlepší, ale taky třeba i občerstvením. A protože zatím ještě čekáme na oficiální startovní výstřel, pojďme si trochu zasoutěžit.

A o co? No přeci o křídla do nadcházející sezony, o karton Red Bullu. A k tomu navíc ještě o tucet míčů Bridgestone, které věnovalo hřiště, kde členové Klubu přátel golfu letos stráví nejvíc času. A to budou stoprocentně Slapy 😉

Obě ceny vyhraje ten, kdo se svým tipem přiblíží nejblíž celkové částce věnované našimi partnery do letos naplánovaných turnajů – máme jich připravených na 155 na 9 i 18 jamek, hrát budeme na 12 hřištích v celkem 4 túrách.

Tak, a teď si zkuste tipnout: V jaké celkové hodnotě přispěli partneři na ceny a občerstvení do naší letošní turnajové sezony?

Nápověda? Máme. Už zazněla 😉 Tak vzhůru do toho!

Soutěž byla ukončena, právě zpracováváme výsledky…

Do soutěže je možné poslat pouze 1 odpověď za 1 účastníka. V případě rovnosti více vítězných tipů o výherci rozhodne los.

Uzávěrka soutěže je v úterý 13. dubna ve 20 hodin – výsledky najdete na našem webu, soutěžící samozřejmě taky ve své mailu ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami