fbpx
Novinky Přátel golfu

Za golf opět na lyže do Harrachova

42

Chodíte na indoroový Carpet Cup? I letos na něm můžete vyhrát skipas do Harrachova. Tohle mi z něj zrovna píšou ?

Dokonalá zima v Harrachově

Lyže, snowboard, běžky, wellness i příjemné posezení u plápolajícího krbu… Co víc si ještě přát? Vyražte za sněhem, provětrejte plíce a užijte si tu pravou českou zimu na horách! Čeká na vás v Harrachově, nejznámějším lyžařském středisku západních Krkonoš. Kvalitně upravené sjezdovky a rozmanitost lyžařských tratí, ale i spousta dalších aktivit po lyžování dělá z Harrachova ideální rekreační středisko pro příjemně strávenou zimní dovolenou.

Na Čertovu horu (1020 m.n.m.) vás vyvezou 2 čtyřsedačkové lanovky a dolů už svištíte sami. Lanovky se rozjíždějí každý den už v osm hodin ráno a podle obtížnosti terénu si můžete vybrat ze 4 různě dlouhých a různě náročných sjezdovek, které všechny začínají na vrcholu hory. Černá, Modrá a Červená I. končí u lanové dráhy na Rýžovišti, do centra pak můžete sjet po Červené II. Ta je nejoblíbenější 😉 V její spodní části se na mírnějším svahu vyřádí i děti a začínající lyžaři a díky osvětlenému vleku Doplík se tam lyžuje i večer.

„Z centra Harrachova vede na vrchol hory lanovka Delta, která projíždí kolem mamutího skokanského můstku a nabízí na něj výhled z ptačí perspektivy, což je samo osobě jedinečný zážitek. Navíc v Harrachově panují ideání sněhové podmínky, které si užívají děti i dospělí“, doporučuje Vlastislav Fejkl ze Skiareálu Harrachov.

Tak neváhejte a přijeďte. Těšíme se na vás v Harrachově!

skiareal.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Chcete-li pokračovat, musíte souhlasit s podmínkami